Zamilujte se do Ice-Watch. Je přece Valentýn.

Hledáte super dárek? Svou lásku můžete překvapit náramkovými hodinkami. Je to klasika, která se počítá. To přece věděl i šarmantní Tray, když dal Charlottě v Sexu ve městě hodinky s vyrytým věnováním ‚Bylo načase, abych tě poznal‘.

U hodinek Ice-Watch se obejdete bez věnování. Jejich ciferník totiž mluví jasně. Velké, vteřiny odbíjející srdce se nedá přehlédnout. Zamilované hodinky můžete pořídit buď v romantických a pro Valentýn typických odstínech červené a růžové, nebo v umírněnější černé a bílé. Ty mají zase jako bonus srdce vykládané křišťály Swarovski.

.

ICE LOVE black U
ICE LOVE white U

Investice do lásky
Hodinky Ice-Watch z kolekce ICE-LOVE jsou k dispozici v dámské i pánské variantě, kromě toho můžete vybírat ze dvou velikostí – small a unisex. Model Ice-Love White dokonce nabízí hodinky i v největší variantě big s průměrem ciferníku 48 mm. Náramek je vyroben z pásku se silikonovou texturou, a proto jimi bez obav můžete obdarovat i alergiky.

ICE LOVE pink U

Navíc jsou všechny modely voděodolné, horní sklíčko je vyrobeno z minerálního skla a pro měření času využívají typ strojku Miyota 2115. Dokonalou tečkou bude při rozbalování dárku balení Becubic – originální krabička, která nejen ochrání valentýnský dárek před poničením, ale může posloužit i jako kasička.

Cena Ice-Watch ICE-LOVE se odvíjí v závislosti na velikosti modelu, verze Small stojí 2290 Kč a model Unisex seženete za 2850 Kč.
Kde můžete láskou inspirované hodinky koupit? Koukněte na www.Ice-Watch.cz a najděte si nejbližší kamenný obchod.

EBC promo