#ELLEloves: Horské boots

 

Můžete je spárovat s téměř jakýmkoli tvarem délkou či barvou džín a konečně jimi nahrazujeme běžecké boty z post-lockdown éry. Můžete je nosit s kombinézami, s mini sukněmi, s maxi sukněmi ... vidíte, jak si s nimi můžete hrát? Vlijte šatníku novou energii!  

Mohlo by se vám líbit

ELLE loves: Midi pletené šaty!

Co by to byl za podzim bez pletených midi šatů? Ochrání v lehkých podzimních bouřích a ukážete dost kůže, nebo místa pro stylové obutí.
elle.cz

Černé horské čižmi se hodí doslova ke všemu, to je obzvlášť dobrá zpráva pro všechny, kteří strávili poslední rok doma a neměli na sobě nic jiného než kolekci nejpohodlnějších tepláků a bosé nohy... Představují hybridní řešení pohorkou a pohodlných ugly sneakers. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pogumovaný tvar, nadměrné podrážky a připravené do každého terénu, letošní trendy horské čižmi jsou inspirované jezdectvím a fascinací outdoorové estetiky. Univerzální materiálový jazyk je snadno rozpoznatelný pro všechny a konceptuální minimalismus odkazuje k utilitárním kořenům.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Ač jsou robustní působí nadmíru elegantně – nouzová pomlčka i promyšlený styling. Nazouvají se stejně pohodlně jako Birkenstock a tak univerzální i jsou. Nosí je módní editoři, influenceři ti, co od módy zrak odvracejí. Jsou totiž vlivem Instagramu nepřehlédnutelné, a proto tak podmanivé. K čemu je zkombinujete vy?

Mohlo by se vám líbit

Pohodlné i obávané. Legíny jsou opět IN

Tento kus oblečení rozděluje svět. Jedna skupina tvrdí, že jsou nepřijatelným oděvem samy o sobě, druhá, jako Kim Kardashian a její rodina například, je s hrdostí nosí. Jako s mnoha spornými kauzami, i v případě legín je pravda někde uprostřed.
elle.cz