Jaká značka denimu teď frčí mezi influencerkami?

Patříte mezi milovníky denimu? Baví vás nové trendy i značky? Rádi objevujete nové styly? Pak nastražte uši. Svět Instagramu totiž ovládly denimové kousky EB Denim. Tuto značku založila mladá studentka střední školy Elena Bonvicini a upcycling džínových modelů byl její velký koníček. Začínala tím, že předělávala dámské i pánské modely džín, džínových košil i bund a o jejich inovativních a sustainable nápadech se brzy vytvořila obrovská poptávka. 

Elena pracuje hlavně se značkou Levi’s a jejich kultovním modelem džín 501. Základem jejich kolekcí, které vznikají v jejím malém studiu v LA, je ruční výroba. Nejpopulárnějším kouskem se staly džíny svázané řetízkem po bocích, které mimo jiné oblékla právě nejznámější italská blogerka a influencerka Chiara Ferragni. Mezi populární kousky patří, ale i džíny sešité ze dvou různě barevných kusů.

Podívejte se s námi na Instagram na její nejúspěšnější modely:

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)