Louis Vuitton uvádí: cestování doma

Francouzský módní dům Louis Vuitton nepředstavuje jen krásné modely z přehlídek pret-a-porter, dokonale zpracované kabelky nebo ručně šité boty. Je toho mnohem více. V době, kdy zůstáváme všichni doma, se produkty této věhlasné značky nenápadně, leč důrazně, zařazují do vašeho běžného života. Co si dneska zacvičit s činkami Louis Vuitton, relaxovat v designovém křesle nebo si začít psát diář s iniciálami LV? Možná jste o tom neměli ani tušení, ale u Louis Vuitton najdete pro každou aktivitu něco. Objevujte je spolu s ELLE! Vybrali jsme pro vás TOP kousky z aktuálních kolekcí.

Útulno jako v pokojíčku

Užívejte si božského klidu. Odpočívejte a relaxujte! Zapalte svíčku, přezujte se do svých oblíbených domácích pantoflí a schoulete se ve svém vlastním hnízdečku. Kolekce maskota domu Vivienne vám bude dělat společnost. Šálek čaje a deka někdy dělají zázraky.

Ve zdravém těle…

Ve zdravém těle zdravý vzduch, říká staré přísloví. Svoji energii spolehlivě rozproudíte tancem na oblíbenou skladbu. Tak neváhejte – nasaďte si sluchátka, zmáčkněte „play“ a už to jede! Můžete také vyzvat někoho blízkého k turnaji ve stolním tenise, volejbalu nebo soutěži ve skákání přes švihadlo. 

Bylo nebylo

Ponořte se hluboko do světa umění, historie, architektury a módy – člověk by si nikdy neměl přestat rozšiřovat obzory. Nechte svoji zvídavost rozběhnout do všech směrů! A jestli si chcete lehce zahřát mozek, je tu pro vás hra Jenga! Trocha přemýšlení je vždy ku prospěchu. 

Probuďte své vlohy! 

Proč nevyužít čas k něčemu tvořivému? Nepotřebuje váš byt změnu? Inovativní a originální designové objekty pro váš interiér z kolekce Objets Nomades jsou vskutku nadčasovým doplňkem. Nabízejí se v široké paletě barev a materiálů, tak si s nimi můžete vyzdobit každý koutek svého domova.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)