FRONT ROW

Myslíte si, že největší nervozita panuje při fashion weeku v zákulisí, kde se dolaďují stylingy a make-up na poslední chvíli? Ne tak úplně. Na první pohled se může zdát, že si celebrity, které mají právo vidět nejnovější kolekce na přehlídkách z první řady, každou chvíli módní show užívají. Není to ale tak jednoduché. Ony si musejí naopak dávat velký pozor, aby nevypadly ze své role. Být součástí front row není jen tak, musíte dodržovat určitá pravidla. Přinášíme stručný návod:

1) Jasnou povinností je co nejoriginálnější outfit. Na fashion weeku funguje jednoduchá rovnice: čím víc snímků vaší osoby v médiích, tím víc pozvánek příští rok.

2) Foťte se s dalšími módními osobnostmi, na fashion přátelství média slyší!

3) Jakmile sedíte, mějte vždycky nohu přes nohu.

4) Tvařte se, že vlastně musíte myslet na tisíc dalších, samozřejmě důležitějších věcí.

5) Když už se budete chvíli soustředit, svraštěte mírně obočí, ať je všem jasné, že model, který konečně stojí za vaši pozornost, podrobujete důkladné analýze.

Inspirujte se jedničkami v oboru…

blakelivelyannawintourCalvinKleinCollectionFrontRowMercedes5upEbetmDg5lMonique-Lhuillier-Spring-2014-front-row--600x400Solange-Knowles-Noon-by-Noor-Spring-2014-jpgAimeeSongTibiFrontRowMercedesBenzFashion9pjBE3ysnG9lUnique---Front-Row---LFW--008

EBC promo