Guccify Yourself! Nová kolekce, kterou budete chtít celou

Sezonu cruise přehlídek uzavřel Alessandro Michele ve Florencii. Samozřejmě by to nebyl on, aby nevybral nejúžasnější kulisy, jaké si jen umíte představit. Po Dior show v kalifornské poušti, antickém paláci, který si nechal postavit Chanel uprostřed Paříže, a výhledu na zasněžené vrcholky hor kolem japonského Kyota, kde se konala přehlídka Louis Vuitton, pozval kreativní ředitel módního domu Gucci hosty do galerie. Nádherný Pitti Palace nikdy nic takového nezažil.

Medicejské sídlo, kde na stěnách visí jedna z nejslavnějších uměleckých sbírek na světě, se vůbec poprvé v historii proměnilo v přehlídkové molo. Pod obrazy Botticelliho, Raphaela, Titiana, Correggia a Caravaggia uvedl Michele největší cruise kolekci celé sezony a bezkonkurenčně nejbarevnější.

Nečekejte žádný minimalismus, Alessandro zůstává věrný své pověsti maximalisty do posledního detailu. Představil celkem 115 looků. Ultra barevný mix všech možných vzorů, opulentních brokátů v sytých tónech evokující vzácné drahokamy, s dekadentními křišťály, perlami všech myslitelných velikostí a gejzírem růžové, nejzásadnější barvou celé jeho tvorby. Jestli jste ještě pořád nepropadli logománii, flitrovaným hadům na džínách i kabelkách, obrovským brýlím, kočičím hlavám na květovaných šatech a barevným pantoflím, teď máte další příležitost. 

V první řadě, kde nechyběla naše šéfredaktorka Andrea a Jan Králíček, jsme potkali Dakotu Johnson, Kirsten Dunst, Valerii Golino, Beth Ditto, Eltona Johna a samozřejmě přišel i Jared Leto. "Bylo to úchvatné. Jeden z největších zážitků. Ve všech ohledech dechberoucí," volala do redakce Andrea.

Takže se pěkně posaďte, dejte si dobře vychlazené prosecco a podívejte se do fotogalerie na kompletní kolekci Gucci Cruise 2018. Na jejím konci zašeptáte "Ti amo, Alessandro" a pak až si už jen musíte počkat pár měsíců, až všechny ty úžasné modely a doplňky dorazí do butiku.

.

EBC promo