Přirozené vlasy jsou zpět! Přehlídka Louis Vuitton v Riu to potvrdila

Sezóna cruise kolekcí v těchto dnech vrcholí. Chanel představil kolekci v Havaně, Dior a Gucci právě teď chystají přehlídky v Londýně a Louis Vuitton přivezl stovky hostů do Rio de Janeira, aby ukázal svou nejnovější kolekci Cruise 2017. Ta bude v obchodech sice až za pár měsíců, jedno však můžete nosit už teď.

Louis Vuitton Cruise 2017

Vlasy podle LV! Super cool styl na léto, kterému propadnete. Proč? Žádné hodiny v koupelně a návštěvy u kadeřníka každý týden. Teď je v kurzu přirozenost. Netrapte se žehlením, když máte vlnitě vlasy. Nemusíte si vlasy pracně natáčet na kulmu, když se vám vlní maximálně ve vlhkém počasí. Prostě jim dejte maximální svobodu. Přesně takovou, jakou předvedlo 47 modelek v úchvatných prostorách muzea moderního umění Niteroi Contemporary Art Museum.

Louis Vuitton Cruise 2017

Kadeřník Paul Hanlon v zákulisí ostře sledované show nechal vyniknout přirozené textuře vlasů. Mica Arganaraz, která přehlídku otevírala, se ukázala s dokonalými vlasy z pláže a to včetně své ofiny. Selena Forrest předvedla perfektní "prstýnky". Maartje Verhoef, Julia Nobis, Emmy Rappe, Julia Hafstrom a další modelky s rovnými vlasy se prošly po ultra dlouhém přehlídkovém molu s účesem pročesaným jen prsty. A závěr patřil zrzce Natalie Westling, která dala celé přehlídce tu správnou tečku.

Uklidťe difuzér hluboko do skříňky v koupelně a když se vám nebude chtít, na žehličku nebudete muset nějakou dobu vůbec sáhnout. Dejte svým vlasům dovolenou.

Ve fotogalerii najdete všech 47 looků plus detaily nových kabelek LV. #LVCruise2017

 

EBC promo