Těšte se na nejstylovější garden party roku

Od první chvíle, co Alessandro Michele převzal vládu nad Gucci, milujeme každý kousek. Od bot přes kabelky, džíny, kabáty, šaty, brýle, trička, vůně a nemůžeme se dočkat další přehlídky. Dalšího překvapení. Nového wow efektu, ve kterých je Alessandro mistr nad mistry. Co chystá tentokrát?

Show. Ne ledajakou. Značka, které se roku 1921 zrodila ve Florencii, se do svého rodného města vrací. A samozřejmě s pořádnou pompou, protože dělat věci potichu a diskrétně není vůbec Gucci styl. 29. května Alessandro představí svou nejnovější cruise kolekci. Vedle toho, že se těšíme na oblečení a doplňky, jsme naprosto nadšeni výběrem místa. Wow! To tu ještě nebylo. 

Nádherné prostory galerie Palatina v paláci Pitti s výhledem na zahrady Boboli se promění na jeden den v dokonalý Alessandrův svět. Palác z roku 1457 vznikl pro bankéře Lucu Pittiho, o sto let později se stal hlavním sídlem rodiny Medici. Jejich sbírky jsou tu dnes k vidění. Součástí Palatiny je 1000 barokních a renesančních maleb včetně těch od Rubense, Tiziana, Botticelliho a dalších mistrů.

Bude to vůbec poprvé, kdy se na tomto místě bude konat módní přehlídka. Gucci show je součástí kulturního projektu mezi módním domem, Florencií a italským ministerstvem kultury, jehož cílem je zachránit zahrady pro budoucí generace. Boboli jsou unikátním místem, na 33 hektarech tu najdete sochy, jedinečnou architekturu a samozřejmě spoustu, spoustu kytek. Mluví se o nich jako o italské Versailles. Dokážete si představit lepší místo na přehlídku?

gucci palatina gallery 77d69

Gucci pod vedením Alessandra se vůbec daří nejen měnit naše šatníky, ale i nacházet nová, kouzelná místa. Vloni se cruise přehlídka konala v londýnském Westminster Abbey, kam se žádnému návrháři před tím nepodařilo dostat. 

ELLE tým bude samozřejmě na místě a budeme vás informovat o každém detailu. Už teď si na 29. května nic neplánujte, budete totiž s námi ve Florencii.

Abychom vám čekání trochu zkrátili, podívejte se na přehlídku s kolekcí podzim - zima 2017/2018.

{YouTube}ydWM9nxtn3c{/YouTube}

EBC promo