V Bratislavě začíná Fashion Live!

Pokud budete mít od 15. do 17. října cestu do slovenské metropole, určitě se nezapomeňte zastavit v bratislavské Staré tržnici, která se na tyto tři dny promění v centrum nejaktuálnějšího módního dění. Své kolekce zde představí hlavně slovenští tvůrci, například Boris Hanečka nebo Pavel Berky, ale prostor dostane i česká návrhářka Zuzana Kubíčková. Fashion Live! však myslí i na začínající designéry. V rámci projektu Sci-Fi Safari, který byl již prezentován na konci září v Praze, můžete zhlédnout výtvory nastupující návrhářské generace.

Chcete se s tvůrci vidět naživo a zeptat se jich na to, kde berou inspiraci nebo zda si šijí modely i pro sebe? Pro vás je připraven bohatý doprovodný program v podobě fashion talků, tedy přednášek a moderovaných diskusí, se zajímavými hosty ze světa nejen slovenské módy. Navíc vás čeká i vernisáž šperků, a tak můžete u sklenky šampaňského filozofovat nad věčností diamantů.

A máme dobrou zprávu – vstup na celý Fashion Live! je zdarma. Ušetřené peníze za vstupné tak můžete investovat do kvalitní módní tvorby našich slovenských sousedů.

EBC promo