5 způsobů, jak nosit černé sako jinak

Černý blejzr je klasika, která nikdy nezestárne. Nadčasový střih a univerzální barva z něj dělají protivníka rovného třeba koženému křiváku, trenčkotu nebo kostýmku Chanel. Podobně jako ony nikdy nevyjde z módy. Existuje v různých variantách. Výrazné ramenní vycpávky, přísný geometrický střih, oversized verze s naddimenzovanými proporcemi. Nejsilnější dojem ale uděláte s jeho nejzákladnější formou. Poradíme několik způsobů, jak obyčejné pánské sako zkombinovat nečekaným způsobem, a dostat z něj tak úplné maximum. 1. Oblečená neoblečená

Zkuste sako obléct přes poloprůhledný top, pod který si vezmete krajkové prádlo. Ideální outfit na party!4


2. Černá versus vzor

Máte v šatníku kalhoty s výrazným vzorem, a stále nevíte, k čemu je nosit? Perfektním parťákem bude sako s vyhrnutými rukávy a basic černým trikem.

5

3. Jako top

Halenku tentokrát nechte ve skříni a blejzr oblečte na holé tělo, přepásejte a zkombinujte například s koženými kraťasy nebo minisukní.

14. Zůstaňte v teple

Pokud máte doma o něco větší pánské sako, jednoduše ho oblečte přes pletený svetr, pod který stačí vzít jen bílé tričko. Tahle varianta vypadá skvěle především v kombinaci se vzorovanou sukní.

2


5. Na vlastní kůži

K dokonalosti stačí tak málo. Doplňte černý blejzr jednoduchým topem a koženými kalhotami, a vytvořte tak total glam look.
main.original.466x530

EBC promo