REKLAMA

Giorgio Armani S/S 2022: Hluboký nádech slaného vzduchu

REKLAMA

 

Svět módy po pandemii opět ožil a my jsme tak mohli být v rámci milánského fashion weeku opět svědky mnohých prvenství. Kim Jones poprvé osobně představil kolekci pro Fendi, Prada se spojila s Rafem Simonsem a Giorgio Armani se poklonil vedle své neteře Silvany Armani, aby tak potvrdil její budoucí roli ve svém impériu.

Ovšem ve vší této novotě se Armani rozhodl, že uctí odkaz, historii a dědictví své značky, a dokonce pozval hosty ke shlédnutí nové kolekce k sobě domů. Ovšem nepustil je do intimity obývacího pokoje na kávu, nýbrž do svého paláce v Miláně, který je vzhledem k tomu, že návrhář za své působení ve fashion průmyslu nashromáždil krásné jmění 7,6 miliard dolarů, opravdu velkolepý. Šlo o jedinečný krok návratu k normálu, který by se samozřejmě bez designéra, který předvádí své výtvory již po šedesát dekád neobešel.  

 

 

Armani navrhuje kolekce, které ženy opravdu chtějí nosit. V převratných a nepraktických kouscích nevidí návrhář sám žádné kouzlo, a proto se i pro sezonu jaro a léto 2022 rozhodl držet svého historicky prověřeného motta. A výsledek tak působí jako dovolená na Capri, která slouží jako příslovečný hluboký nádech po jednodušším životě ala “dolce vita”. Při sledování jeho show můžete meditovat nad tím, jak je móda okouzlující a jednoduchou silou, která nás všechny pohlcuje. Obzvláště, když sledujete skvěle padnoucí bílé blejzry, jemný len a překrásně se vlnící hedvábí ala Jackie O.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA