Je styl otázkou peněz?!

V naší době lze s nadsázkou říct, že vzhled je to, na čem záleží. Na začátek pro vás máme hned jednu dobrou zprávu. Nemusíte se koupat v šampaňském a topit ve zlatě, abyste se bezvadně oblékala. Naopak. Po světě chodí hromada nabobů, kteří jsou přímo ztělesněním špatného vkusu. Nic je totiž nenutí přemýšlet, co a jak nosit. Mohou si koupit cokoli a často připomínají výkladní skříň ‚butiku z Pařížské‘ – ale bez tváře a postavy modelky.

Kde dělají chybu?

1. Příliš sledují trendy.

Jak se tomu vyhnout: Pečlivě zvažte, zda vám ty žhavé novinky budou slušet. Naučte se rozlišovat, co vám sluší, od výstřelků, které vám z estetického hlediska podrazí nohy.

Blake Lively je jednou z nejlépe oblékaných žen současnosti, ale její trendy outfit s vykukující košilí pod sukní je jednoznačně ‚fashion fail‘.

Kosiel_pod_sukni_blake-lively-realm-boutique-big

2. Soustřeďují se jen na značky.

Jak se tomu vyhnout: Je hezké mít drahé kousky, které se dají poznat na první dobrou podle výrazného loga, ale nenoste je pohromadě. Není nic horšího, než když si vyjdete od hlavy po paty označkovaná. Vypadá to, že se snažíte za každou cenu ukázat, že na to máte (a všem je jasné, že ne).

Daniella_Westbrook_a-fashion-victim

EBC promo