Letní luxus

Líbí se vám aktuální trendy a rozzářené barvy, ale nevíte, jak na ně? Přečtěte si náš článek, držte se jednoduchých rad, a nemůžete udělat krok vedle.

1. Pevný základ
Stavte na neutrálních barvách, v tomto případě na bílé nebo pro větší kontrast černé. Povolená je také zemitá béžová.

2. Drahé versus levné
Kvalitní kousky kombinujte s těmi výhodnými. Vše musí luxusně alespoň vypadat. Nejde vzít si ošoupanou plastovou  kabelku a tvářit se jako dáma. A nikdy, doopravdy nikdy nenoste plagiáty, byť by byly dokonalé.

3. Hrajte si s kontrastemtumblr_m59zantkbW1qkmsleo1_500
Černá krajka vs. minisukně! Jak rafinované, sexy, a přitom to celé dohromady není nikterak vulgární. Proč? Krajka je sice transparentní, ale slečna je do ní cudně zahalena. Jak vidíte, nekoná se žádný extrahluboký výstřih nebo špagetová ramínka.

4. Opakujte se
Tedy spíše opakujte barevné akcenty. Outfit vypadá vyváženě i díky tomu, že se na špičce bot znovu objevuje barva halenky.

5. Drahé kovy
Doplňky, ideálně zlaté, jsou vždy velmi noblesní. Minimalistky ať vsadí na jedinou věc – velké černé brýle. To často bohatě stačí.

6. Drobnosti dělají celek
Nepodceňujte sílu maličkostí. Lak na nehtech zvolte pastelový nebo neutrální. Křiklavý by už byl příliš. Boty jsou bez podpatku, nejen že je to v létě pohodlnější, ale i stylovější. Výška by tady mohla znamenat ‚vykřičenost’ a celkově by model posunula směrem k prvoplánové provokaci. To nechcete.

Inspirovaly nás obrázky ze sítě (http://www.thepinkpeonies.com/). Co na ně říkáte vy?

kontrast_s_krajkou

EBC promo