Midimóda

Léto připomíná jízdu na horské dráze. Déšť, vítr a pak se rozestoupí mraky, vysvitne slunce, a vy máte najednou moc vrstev. Jak být stylová a zároveň připravená na vše? Na to je jednoduchá odpověď – oblečte midisukni.

Tříčtvrteční délku – tedy do poloviny lýtek – si zamilovaly ženy poprvé ve čtyřicátých letech. Byla známkou noblesy a elegance. Padesátá léta prožily v kolových sukních pod kolena manželky podnikatelů na idylických předměstích. Pak přišla další dekáda, a midi se změnily v mini. Sedmdesátá léta nabídla kompromis – áčkový střih ve všech délkách. Opravdový comeback ale midisukně zažívají v posledních sezonách. Proč? Jsou ženské, flexibilní a zatraceně pohodlné. A sluší všem.

Jak je nosit?

S balerínkami, klínky i jehlami. Snesou vše. Siluetu přesýpacích hodin vydefinujte tenkým páskem. K tomu oblékněte top, vezměte do ruky kabelku, a můžete vyrazit na rande, výstavu, výlet i do práce. V tom je kouzlo midisukně – hodí se vždycky a všude.

83316661825845009_KpjZggF3_c

Olajkuj a vyhraj! Sledujte ELLE.cz i na Facebooku. Do 13. srpna tu můžete soutěžit o báječnou řasenku Lancôme Hypnose Star nebo balíček kosmetiky od Biodermy. Jděte na www.facebook.com/ELLE.cz

EBC promo