Návod: Jak nosit flitry?

Silvestr je sice za námi, ale to neznamená, že musíme uklidit všechno třpytivé na dno skříně. Odvažte se a zachovejte ve svém stylingu kousek největší party roku! Flitry můžou působit jako natolik výrazný prvek, že by zbytek stylingu měl být nenápadný a jednoduchý. Na to ale zapomeňte, zima už je depresivní sama o sobě, tak k tomu nepřispívejte ještě svým šatníkem. Kombinujte lesklé částečky s jinými výraznými potisky nebo texturami. Zkuste našich pět tipů.

Nebojte se a doplňte třpytivé sukně o jeden z hlavních trendů aktuální sezony – tartan. Ano, košile s potiskem kostek s flitrovanou sukní vytvoří svěží mix. Sukně může být mini (ale volná!) nebo pod kolena (klidně upnutá). Každopádně jednoho pravidla se držte: košile musí být vždy zastrčená pod horním lemem sukně. Další varianty nemají tak přísná doporučení, můžete si je zkusit pojmout po svém. Experimentujte s army stylem, leopardím motivem, metalickými materiály i etnickými vzory.

Plaid1what-to-wear-with-sequins-karen-h724what-to-wear-with-sequins-jessica-h724what-to-wear-with-sequins-lucy-h724what-to-wear-with-sequins-helena-h724

EBC promo