Nechte trička mluvit! Trend milénia je zpět

Návrat trendu

Nejedná se ale jen o nostalgické vzpomínky na dobu milénia. V tričkách, která jakoby od té doby ležela složená v šatníku a čekala na svou další šanci, se nově ukazuje čím dál více známých osobností. Nedávno třeba Kim Kardashian, která předvedla na basketbalovém zápase Lakers roztrhané široké džíny Balenciaga, perlový choker a tričko, na kterém se vyjímal nápis „I love nerds“. Tričko si zavázala vzadu na uzel, aby zdůraznilo Kiminu pověstnou postavu. Podle módní ikony a jedné z největších světových influencerek jsou trička se slogany definitivně zpět. 

 

Trendy šaty léta 2023: Letní láska pro ženy s velikostí XS i XL

elle.cz

Kim & spol

Kim není jediná známá tvář, která oblékla tričko s nápisem. Emily Ratajkowski, v současné době ikona všech svobodných a nezadaných žen – si nedávno udělala selfie v retro tričku Super Mario Bros s nápisem „Everybody loves an italian boy“. Hailey Bieber zase udělala rozruch, když se ukázala v bílém tričku s nápisem „nepo baby“, kde si utahuje ze svého prominentního původu. Victoria Beckham zase vynesla tričko „Fashion Stole My Smile“, které má ambici vysvětlit proč se Victoria nikdy neusmívá.

Victoria Beckham
Info ikona

Co na srdci, to na hrudi

Zatímco styl quiet luxury aka tichý luxus zůstává stále jasným favoritem módního světa, je tu momentálně i prostor na trend, který do světa křičí o trochu hlasitěji. A co může být hlasitějšího než jasný slogan přes celé tričko. Nenechávejte trička s nápisy ležet v šatníku minulosti. Oblékněte je znovu a vyjádřete jimi všechno, co máte na jazyku. Pardon, na hrudníku.

Zdroj: Elle.com.au, wmagazine.com, graziadaily.co.uk