Maxi na pláž, mini do města aneb ty nejlepší kabelky tohoto léta

Podle rytmu léta

S létem měníme svůj životní rytmus a každodenní potřeby. S tím jde ruku v ruce i potřeba zvolit správnou kabelku. Právě kabelky jsou neodmyslitelnou součástí naší letní výbavy, ale naštěstí nemusíme mít desítky různých modelů. Na léto potřebujeme vlastně kabelky jen dvě: maxi plážovou tašku, do které sbalíme všechno, co nám zaručí pohodový den strávený u vody, na lehkém obědě, při odpolední siestě a večer v letním kině. A mini kabelku, která nás doprovodí všude tam, kde nepotřebujeme víc než telefon a rtěnku a kde všechno ostatní můžeme bezstarostně pustit z hlavy. My vám přinášíme inspiraci na ty nejlepší vybrané kousky.

Beach bag, kam se vejde celý váš svět

Plážovou tašku zvolte tak, aby se do ní vešla alespoň třetina vaší domácnosti. Nebo zkrátka všechno, co během letního dne potřebujete od rána do večera. Ve volných horkých dnech totiž venku skoro žijeme a nikdo nechce ztrácet čas návraty domů, aby si přebalil věci, když ho může využít mnohem zábavněji. Do velké tašky naskládáte osušku, plavky, spf ochranu, nejnovější vydání ELLE, osvěžující drink, šaty na převlečení, střevíčky na podpatku, velký šál na večer a nákup z farmářského trhu. Zapomněli jsme na něco? Definitivní návrat hlásí slámové koše, u kterých si nemusíte lámat hlavu s údržbou a které vypadají dokonale. Letní stálicí jsou také plátěné tašky, ideálně zdobené výšivkami nebo perličkami.

Plážové tašky tohoto léta:

Mini kabelka, maxi efekt

Ať už zamíříte na večírek, na zahrádku nebo jen na procházku po náplavce či po městě, vezměte s sebou mini kabelku. Poskytne azyl těm nejnutnějším věcem, jako jsou telefon, klíče a rtěnka. S ničím dalším si nemusíte zatěžovat hlavu ani rameno. Oč menší je její velikost, o to důležitější je její vzhled. Toto léto se vážně nebojte být extravagantní. Experimentujte s tvary, barvami, výraznými doplňky jako jsou řetězy, šátky, štras, přívěsky. Zjednodušte svůj outfit a nechte všechnu práci se zanecháním velkého dojmu na vaší nové letní kabelce.

Letní mini must-haves:

Zdroj: Autorský článek