Prada vytvořila kolekci, které se budete chtít dotknout

 

Čtyři stěny z plyše, prosím, buďte tiše ať vám neunikne ani jeden jediný detail z výjimečné směsice psychedelických tisků, umělých kožešin a šumivých flitrů. Tato kolekce zaútočí na všechny vaše smysly, a ačkoliv vás z ní bude občas až šálit zrak, nejvíce uspokojený bude především váš hmat. I přes virtuální prezentaci prostřednictvím videa budete moci pocítit plynulost pohybu jednotlivých materiálů, kontrast měkkého a tvrdého a ultrahebkou strukturu, která volá po dotecích. 

 

 

Tato kolekce je na rozdíl od loňské - velmi matné a minimalistické - mnohem extravagantnější. Poté co si Prada rok zvykala na nový formát a jeho omezení tvrdí, že možná jsou tyto restrikce pouze v naší hlavě. Co nám vlastně brání, pokud jde o módu, vybírat si stylové kousky, které potěší hlavně nás samotné a bude z nich čišet pozitivní energie? 

Stejně jako v případě minulých digitálních přehlídek Prada byla i tato následována diskusí, které se účastnili Miuccia Prada, Raf Simons, také architekt celé show Rem Kool Haas, režisér Lee Daniels, herečka Hunter Schafer, designer Marc Jacobs a další. Celý panel moderoval Derek Blasberg. 

 

Prada
Mohlo by se vám líbit

Feel good mood podle Moschina

Móda je především zábava, což nám kreativní ředitel Jeremy Scott módního domu Moschino opět potvrzuje. Bavit se teď potřebujeme všichni, podívejte se proto na krátký film k nové ready-to-wear kolekci na nadcházející podzim.
elle.cz