Prada vytvořila kolekci, které se budete chtít dotknout

 

Čtyři stěny z plyše, prosím, buďte tiše ať vám neunikne ani jeden jediný detail z výjimečné směsice psychedelických tisků, umělých kožešin a šumivých flitrů. Tato kolekce zaútočí na všechny vaše smysly, a ačkoliv vás z ní bude občas až šálit zrak, nejvíce uspokojený bude především váš hmat. I přes virtuální prezentaci prostřednictvím videa budete moci pocítit plynulost pohybu jednotlivých materiálů, kontrast měkkého a tvrdého a ultrahebkou strukturu, která volá po dotecích. 

 

 

Tato kolekce je na rozdíl od loňské - velmi matné a minimalistické - mnohem extravagantnější. Poté co si Prada rok zvykala na nový formát a jeho omezení tvrdí, že možná jsou tyto restrikce pouze v naší hlavě. Co nám vlastně brání, pokud jde o módu, vybírat si stylové kousky, které potěší hlavně nás samotné a bude z nich čišet pozitivní energie? 

Stejně jako v případě minulých digitálních přehlídek Prada byla i tato následována diskusí, které se účastnili Miuccia Prada, Raf Simons, také architekt celé show Rem Kool Haas, režisér Lee Daniels, herečka Hunter Schafer, designer Marc Jacobs a další. Celý panel moderoval Derek Blasberg. 

 

Prada
Info ikona

Feel good mood podle Moschina

elle.cz