Feel good mood podle Moschina

 

Americký enfant terrible Jeremy Scott je známý svými excentrickými návrhy. Jeho známý módní mišmaš, který se nebere vážně, tentokrát návrhář ztvárnil do krátkého filmu s názvem Jungle Red. Je poctou klasické kinematografii a odkazuje na film Ženy z roku 1939, který byl na svojí dobu progresivní v tom, že byl natočen podle hry, kterou napsala žena (Clare Booth Luce), svým scénářem, který byl taktéž napsaný ženou (Anita Loos) a který byl obsazen pouze herečkami (Joan Crawford, Norma Shearer a Rosalind Russell a další).

 

 

Snímek Jungle Red je koncipován jako módní přehlídka, kde se postupně představí čtyři tematické bloky modelů - rafinovaný business look, venkovské modely s nadsázkou, outfity inspirované džunglí (faunou i florou) a nakonec večerní róby. Scott pro svou "módní přehlídku" v rámci fashion weeku v Miláně obsadil modelky jako je Hailey Bieber, Maye Musk, Karen Elson, Shalom Harlow, Miranda Kerr, Dita Von Teese a další. V kolekci můžeme najít například pytle od brambor přetvořené v efektní šaty, obleček jako žirafa nebo zlatý krokodýl, růžovou večerní saténovou róbu inspirovanou malými taštičkami či rudé korzetové šaty s odhaleným pozadím. Tyto modely nejspíš nosit nebudeme, za to se na ně rádi podíváme v milém filmu, který vás rázem dostane do feel good nálady.

 

Dita von Teese
Mohlo by se vám líbit

FENDI: Nová éra Kima Jonese

Kim Jones jako kreativní ředitel značky Fendi představil svou první dámskou kolekci podzim/zima 2022 v rámci milánského fashion weeku.
elle.cz