Saka, obleky a blejzry aneb ať žije powerdressing!

Oversized trend vládne posledních pár sezón, letos se do dámských skříní dostává v podobě menswear - saka, blejzry a obleků. Je to jen důkaz, že oblečení pomalu, ale jistě přestává být striktně rozděleno podle genderu. Jedno a to samé sako proto můžete nosit jak vy, tak i váš přítel nebo přítelkyně.

Volný střih padne všem a už dávno neplatí, že dámské sako musí být vypasované. To však neznamená, že ho nemůžete přepásat širokým páskem. Vytvoříte tak sexy elegantní siluetu přesýpacích hodin. Držte se pravidla, že čím více oversized, tím lépe. Ostatně po roce jsme si na uvolněný a pohodlný outfit tak zvykli, že nic upnutého letos nejspíš neoblečeme. Právě velké sako dodá vašemu outfitu elegantní nádech bez toho, aniž byste musely volit volit mezi pohodlím a stylem. Pokud se vám nebude chtít ani na jaře vzdát tepláků, i ty vypadají skvěle s oversized blejzrem. 

Sako nebo oblek v pánském stylu bude letos oslavovat všechny materiály - len, viskózu, recyklované tkaniny, vlnu a kůži. Jakou zvolíte barvu nebo délku je jen a jen na vás. Aby se vám lépe rozhodovalo, vybrali jsme pro vás ty nejlepší outfity z fashion weeků. Kterým se necháte inspirovat? Ať už si vyberete jakýkoliv, můžeme vám zaručit, že oversized sako vám vykouzlí nejen ležérní siluetu, ale také instatně zvedne sebevědomí.

Nejlepší stylingy oversized sak a blejzrů:

Skinny jeans jsou out! Známe aktuální denimové trendy

elle.cz