Seznamte se s těmi nejchtěnějšími Crossbody Bags sezóny

Tyto tašky jsou funkční, ale ještě více než to, jsou to docela často výrazné a nepřehlédnutelné kusy, které obmění nejeden podzimní look o kterém jste si mysleli, že jej po sto padesáté vystavíte na tom samém kabátu chránícím vás v sychravém počasí. Nic proti stejnému kabátu. Sama vyznávám pravidlo, že méně je více. A že máte-li jeden kvalitní kabát ve skříni, je to vše, co na podzim potřebujete. Ovšem, chce to něco navíc. Něco, co onen kabát ozvláštní i po sto padesáté prvé. A v tu chvíli přichází řada právě na Crossbody Bags. Dámy a pánové, také vám tak chyběly?

Nehovořme o návratu, vždyť Crossbody Bags jsou našimi věrnými společníky v jakoukoliv roční dobu. Ovšem v zimě, v době večírků a bohatého kulturního programu, je potřebujeme ještě o něco více. A právě pro tuto sezónu návrháři vylepšili své doplňky a zahrnuli do svých kolekcí opravdové kandidáty na IT bags. Existuje spousta možností, ze kterých si můžete vybrat. Od klasických designových kabelek v jejich nejmenších provedeních po lokální kousky, které zaujmou svou jinakostí.

Kterou Crossbody si vybrat?

Ačkoliv těm nejchtěnějším kabelkám sezóny kralují sofistikované černé kousky, můžeme stále sledovat velkou oblibu růžového odstínu domu Valentino. Pokud jej stále ještě nemáte dost, znáte odpověď na to, jak rozsvítit podzimní dny! Fuchsiově růžovou ve svém portfoliu nabízí například i Versace či Acne Studios. Srdce nejednoho romantika pak pookřeje při pohledu na kabelku Coeur značky ALAÏA, kterou jste jistě zahlédli na nejedné módní ikoně. Chcete-li být součástí kultu, pak pozornost věnujte kabelce Diesel 1DR, která zaplavila ulice letošních fashion weeků a na mnoha frontách hlásí vyprodáno. Budete-li letos navštěvovat mnoho vernisáží, pravděpodobně se neobejdete bez chromatické kabelky od Published By, kterou si lehko spletete s výstavním kouskem...

A aby to bylo ještě jednodušší, inspirovat se můžete naším výběrem nejlepších Crossbody Bags, kterým můžete tuto sezónu dát šanci. 

Zdroj: W Magazine, Dazed, ELLE