Velkou, větší, největší! Odpověď na to, jakou kabelku si teď pořídit

Ráno na jógu nebo do fitka, poté hned do kanceláře, oběd, meeting, zpět do práce a z ní snad večer na drink? Možná takový scénář znáte. A pokud ano, dáte nám za pravdu, že život v běhu si vyžaduje kabelku, která pojme všechny naše povinnosti a koníčky. Ať už do kabelky potřebujete dostat studijní materiály, sportovní náčiní či třeba všechny nezbytnosti pro své ratolesti. Když jsou plány nevyzpytatelné a život uspěchaný, je dobrý být připraveni pro každou příležitost  

Kabelka pro všechny (ne)zbytnosti

Kabelky velkých rozměrů rozhodně patří mezi nejchtěnější kousky letošního jara. Trend však velkých kabelek není ničím novým. Vždy jsme je potřebovali a vždy je potřebovat budeme. V posledních letech však berou módní mola útokem a nabývají nevídaných rozměrů. Je v pořádku vyrazit si ven s kabelkou o velikosti víkendové tašky. Stejně tak je ve vaší prostorné tašce vítán celý váš život se vším, co obnáší. 

Trendy kabelky roku 2024: Propadneme romantice, objevíme cargo bag

elle.cz

Sečteno a podtrženo, větší rovná se lepší

Více je více, říkají si zřejmě kreativní týmy ve vedení módních domů. Zatímco před pár lety jsme se divili kabelkám o velikosti tak akorát na rtěnku a klíče, dnes se bavíme o opaku. Svůj pohled na big bag představila značka Loewe, která opatřila kabelky z měkké kůže zlatými řetízky. Podobně to vidí značka Chloé, jejíž nová kreativní ředitelka ve své debutové kolekci odhalila kabelky obřích rozměrů připomínající nositelné sochy. Big bags najdeme i v repertoáru značky Bottega Veneta, která je do svého ansámblu objektů zájmu zařazuje již po několikátou sezonu – a pokaždé tyto kabelky baví módní davy. Velké doplňky pravidelně odhalují i značky Ferragamo nebo Louis Vuitton. A konfekce tyto módní tendence následuje – velké kabelky proto nejsou už jen doménou luxusních módních domů.

Velkou, větší, největší! Odpověď na to, jakou kabelku si na jaře 2024 pořídit

Zdroj: ELLE.com, Launchmetrics / Spotlight