Co si rozhodně nekoupit ve slevách?

1. Letní kozačky
Spojit žabky a zimní obuv byl nápad nějakého šílence. Je to módní ‚kočkopes‘, který jen poukazuje na to, že nevíte, co chcete. Lepší jedno nebo druhé. Páskové sandálky nebo oblíbené baleríny jsou stokrát lepší investicí. Navíc vám nebudou plandat kolem lýtek a opticky zkracovat nohy.

2. Krátký top
Věc, kterou vymyslel někdo, kdo se chtěl pomstít všem ženám, které nemají vyrýsované břišní svalstvo. Ty tam jsou doby, kdy se v tomto modelu pyšně ukazoval štrasový piercing. Kupte si maximálně ‚strašně široké krátké tílko‘, a to jen proto, že ho budete moct vrstvit na dlouhé upnuté triko nebo minišaty.

3. Džíny do zvonu
Odolejte jim, pokud nemáte postavu topmodelky, výšku basketbalistky, pevný zadeček a paže vypracované každodenním tréninkem na veslovacím stroji.

4. Průhledné kalhoty
Patří k létu, báječně ladí s opálením, ale ruku na srdce, prázdniny jsou za svou polovinou, doopravdy si myslíte, že je letos ještě unosíte? Za rok se vám bude líbit určitě něco jiného. Bavlněné nebo lněné modely se navíc příšerně žehlí a pytlovité střihy sluší málokomu.
kolaz

EBC promo