Hurá na zimní nákupy

Sako s výraznými rameny, kozačky nad kolena, pletená čelenka – žádné prohřešky, ale vychytané doplňky na zimu.

Pokud jste už byla na nákupech, máte jistě základní ‚stavební materiál‘ pro zimní šatník připraven. Můžete se tedy věnovat výrazným prvkům a doplňkům. To je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak mu dodat novou, neokoukanou tvář.

Sáhněte po čemkoli s ozdobnými cvočky. Tento výrazný prvek sezony není složité zkombinovat. Zajistí vám styl bez větší námahy. Pokud se zrovna necítíte na top nebo na šaty s cvočky, zkuste kabelku nebo boty. Získáte tak decentní rockový náboj.

Kozačky vysoko nad kolena pro dlouhé, štíhlé nohy zkombinované s delším topem nebo šaty jsou jednoznačně jedním z nejvíce sexy trendů této sezony. Pokud sahají opravdu vysoko nad kolena, s delším topem vypadají trochu jako kožené legíny. Tento trend předvedl Gucci, a u publika sklidil pouze obdivné „ach“. Obří kabely se nám o poznání zmenšují. Na výsluní se opět dostávají menší roztomilé kabelky nebo mošničky. Stojí za to zainvestovat.

Pokud hledáte univerzální boty, které dobře vypadají snad ke všemu, budou kotníčkové kozačky těmi pravými. Pro tuto sezonu jsou mezi botami zářivou hvězdou. Můžete si vybrat, jestli s cvočky, třásněmi, na platformě, podpatky nebo na placaté podrážce. Můžete je kombinovat skoro se vším – se srolovanými džínami, s úzkými, ale i širokými kalhotami, s minisukní i šaty. Drobný doplněk, zato velký efekt zaručí šátek do hlavy, jeho konce nechte směle vykukovat zpod vlasů, nebo dejte konce šátků na stranu. Pro chladnější dny vyměňte šátek za pletenou čelenku do vlasů. Zamilujete si ji a nebudete ji možná až do března chtít sundat.