Nepřehlédněte: Jarní nákupy s Lindex a Penélope Cruz

Co vás čeká?
 – 30% sleva na celou kolekci Lindex (nelze kombinovat s dalšími slevami a speciálními nabídkami)     
– stylové psaníčko Lindex zdarma ke každému nákupu
– nalíčení zdarma profesionálním vizážistou z týmu Bourjois 
– dárek při nákupu nad 1500 Kč
– welcome drink a ochutnávka čokoládových pralinek

Jak se na večerní nakupování přihlásit?
– zaregistrujte se na www.elle.cz/lindex
– e-mailem vám přijde pozvánka       
– vytištěnou pozvánkou se prokážete u vstupu 23. 4. 2013, 18.00–22.00 (důležité je zvolit si čas návštěvy, protože prostor prodejny je omezený) OC Nový Smíchov v Praze a OC Olympia v Brně

lindex-banner

Penélope Cruz – nová tvář Lindexu

Známá španělská herečka se stala tváří kampaně pro jaro/léto 2013. Její úžasný temperament a ženskost dokazují, že to byla skvělá volba. Herečka, která byla za svůj výkon oceněna Oscarem, je také velice krásná a dodá celé kolekci opravdový glamour. „Penélope ztělesňuje evropskou sofistikovanost, a díky tomu získala celá kampaň zcela nový směr. Její životní styl je opravdu hvězdný. Jde z role do role a cestuje mezi Madridem a Los Angeles. Kdo by nechtěl nahlédnout do jejího dokonalého světa? Celou kampaň okořenila smyslem pro humor a předurčila ji pro zábavu a příjemné vzrušení,“ říká Anne-Kathrine Almark, PR manažerka společnosti Lindex.
Během kampaně s Penélope Cruz prožijeme celý víkend – začneme páteční slavnostní událostí na červeném koberci ve světle blesků fotoaparátů a kolekcí Party Perfect.
V sobotu Penélope zastihneme v pohodlí domova, v jejím oblíbeném oblečení, které jako by bylo z jejího vlastního šatníku. Seznámí nás s kousky, jež jsou pro letní sezonu naprosto nezbytné.
Prosluněná neděle je zase ta pravá chvíle pro slavnostní oběd s rodinou a přáteli ve středomořské vile.

peny1

Kampaň Get The Look jaro/léto 2013 zahrnuje tyto tři kolekce:

Party Perfect
Inspirace pro jarní party kolekci pramení z luxusních přímořských resortů. Svěží bílá se prolíná s odstíny modré, symbolizujícími oceán, a zelené, která připomíná džungli.
Barvy vodní hladiny jsou pro barevnou paletu kolekce party perfect typické. Tvoří ji především tóny zelené a modré. Mezi vzory převládají proužky a květy. Siluety jsou velmi ženské, svůdné a pohodlné. Klíčové kousky kolekce jsou šaty, široké sukně, kalhoty, jemné úplety a úpletová trička. Nezastupitelné místo má šifon a krajka.

My Favourites
Tato část jarní kolekce byla inspirovaná Isabelou Marant a jejím pohodovým, ale přesto ženským stylem, který kombinuje prvky pařížské módy a uvolněné atmosféry Los Angeles. Kolekce je bohatá a barevná, smyslná a ženská se silným vlivem latino kultury.
Barvy jsou neutrální, převládá khaki zelená, černá, perlově šedá a zakalená bílá. Nechybějí však ani jasné barvy jako zelená nebo mandarínská červeň, zvířecí vzory, jungle motivy nebo tie-dye. 
Klíčové prvky představují topy, šaty, tílka, pohodlné šortky a kalhoty. Dlouhé plážové šaty nebo kraťasy kombinované s pletenými děrovanými topy jsou pro letní dny to pravé, look je možné doplnit i horním dílem plavek.  

peny2

Summer Fiesta – kolekce Holly & Whyte
Toto je jednoznačně prázdninová kolekce s dokonalými kousky pro letní dovolenou. Z jednotlivých prvků vytvoříte dokonalé kombinace jak na pláž, tak pro příjemné letní večery. Kolekce se inspirovala klasickým duchem amerického Hamptonu. Moderní detaily vytváří dojem atmosféry Saint-Tropez.
Barevnou paletu tvoří především bílá a svěží námořnická modrá, červená, zelená, oranžová a doteky neonů. Mezi vzory dominují proužky a damaškové vzory.
Klíčovými kousky jsou plážová tunika, proužkované topy, šortky a maxišaty. Všechny kousky lze mezi sebou kombinovat a vytvořit osobitý letní look.

EBC promo