S LEVI’S® REVEL DO LOS ANGELES

Propagace značky Levi’s®
ELLE.cz není autorem článku a nemá vliv na jeho obsah

Na podzim roku 1934 značka Levi’s® navždy změnila dámskou módu – představila první džíny pro ženy, Lady Levi’s®. Další revoluce se odehrála v roce 2010, kdy byly uvedeny džíny Levi’s® Curve ID se střihy pro různé typy postavy. Nyní značka opět přichází s revoluční novinkou – linií džín Levi’s® Revel s unikátní technologií Liquid Shaping, které tvarují, zpevňují a prodlužují postavu. Dokonalé střihy, patentovaná technologie tvarování těla, nejkvalitnější denim a inovativní designové detaily pomohou ženám cítit se a vypadat ještě lépe.

Tvarování kapalinou zpevňuje denim právě v problematických partiích – na bocích a zadečku. Povrchová úprava s vystínováním, prodloužené štepování, umístění kapes, to vše je strategicky navrženo tak, aby džíny co nejvíce lichotily postavě. Můžete si vybrat z několika barev, s rovnými nebo skinny nohavicemi a nižším či středním pasem. Každá žena má právo na perfektně padnoucí džíny. Tak je přijďte vyzkoušet.

Do konce listopadu se s Revelkami můžete zapojit do soutěže o cestu na 66. ročník předávání cen Emmy do Los Angeles! A každý týden můžete vyhrát džíny Levi’s® Revel nebo Curve ID. Stačí, když si v nejbližším Levi’s® Storu vyzkoušíte Revelky, vyfotíte se a fotografii spolu s vtipným komentářem nahrajete do soutěžní aplikace. Nejoblíbenější fotka týdne vyhrává džíny a hlavní vítězku, která pojede na Emmy Awards, vybere porota z fashion odborníků. Tak přijďte vyzkoušet Revelky i štěstí. :-)

Levi’s® Revel – nechte mluvit své tělo.

levi.com
facebook.com/levis

Screen_shot_2013-10-23_at_11.11.59

EBC promo