TOP 10 dárků pro NĚJ

Chystáte se stejně jako my v redakci na last-minute vánoční shopping? Máme pro vás deset tipů, které by ocenili všichni muži v našem okolí. Tak proč ne v tom vašem. Upřednostnili jsme české obchody či značky. Dáte tak totiž na dvakrát. Jednou jemu a podruhé českým designerům, že oceníte jejich tvorbu.

1. Blok Deafmessenger
Originálnější zápisník budete hledat jen těžko. Stránky z recyklovaného papíru jsou proložené starými pohlednicemi, fotografiemi a vytrženými listy z knížek nebo časopisů. Každý blok je unikát. Prodává Deafmessenger.

1878-IMG_3816_2

2. Foťák Polaroid
Na party nebo na dovolenou. Kamkoli. Všude s nutnou dávkou stylu. Prodává PolaroidLove.

impulse

3. Sluchátka Beats by Dr. Dre
Pro iPod, iPad, iPhone nebo kterékoli jiné zařízení s 3,5mm jack konektorem. Vynikající zvuk sluchátek dostane každého. Prodává Alza.cz.

IMAGE_FULL_1

4. Batoh Côte & Ciel
Ideální způsob, jak ho zbavit obnošeného batohu, který už má nejlepší léta dávno za sebou. Tenhle zázrak pojme díky inteligentnímu designu vše. Dokonce i 17" notebook. Prodává Basmatee.

img_4629

5. Pero Parker
Když propisku, tak jedině Parker! Kvalitní provedení a nadčasový design. Vydrží roky. Investice, která se vyplatí. Prodává Bibelot.
10-10528-01

6. Sluneční brýle Zew
Jedinečné dřevěné brýle upoutají pozornost, a přitom nejsou prvoplánově extravagantní. Praktické a stylové zároveň. Prodává Zew.

FLY-X_45

7.  Prsten Dana Bezděková
Jako jedna z mála v Čechách navrhuje Dana Bezděková unisexový šperk. Nám se líbí stříbrné prsteny se strukturou rezavého železa. Info o ceně na Facebooku.

dana-967

8. Hodinky Rado
Funguje na světě něco lépe než švýcarské hodinky? Dokonalé po technické i designové stránce.

29158

9. Parfém Jean Paul Gaultier: Le Male Terrible
Hlavu vůně tvoří grapefruit a růžový pepř, srdce levandule a vetiver a základ ambra a vanilka. Jedním slovem dokonalý! Prodává Sephora.

jean_paul_gaultier_le_male_terrible_2

10. Triko Fiorina Fury
Kvalitní materiál, ruční zpracování a nositelný design. www.fiorinafury.com

T-Shirt_Gate_Black_02

EBC promo