Víkendový shopping: kotníkové kozačky

Sezonu odstartujte kotníkovými kozačkami. Jsou nezbytným doplňkem téměř každého podzimního trendu, proto na přehlídkách měnily svoji podobu jako chameleon.

Jste z toho zmatená? Nebuďte. Než vyrazíte na nákupy opravdového želízka v ohni, prohlédněte svůj šatník a odpovězte si na dvě základní otázky — K ČEMU budu takové boty nosit A KAM? Odpovědím přizpůsobte svůj výběr.

1. VE STYLU GLAMOUR ROCK
Onýtované modely, kroko zpracování kůže, ozdobné přezky, lehce fetišistické platformy i jehlové podpatky noste k úzkým džínám, koženým kalhotám i zajímavě řešeným pouzdrovým šatům.

2. CITY GIRL, TÓN V TÓNU
Semišovou kůži, béžové odstíny, camel i čokoládově hnědou oceníte ve světě byznysu. Sofistikovaný vzhled těchto kozaček pasuje ke kalhotám s rovnými nohavicemi i trendovým zvonovým střihům s vyšším pasem. Světlý kabát a podobně vyladěná kabelka jsou podmínkou.

3. HŘEJIVÝ VÍKEND
Šněrovací kozačky na masivní platformě nebo klínových podpatcích z přírodní pryže vyvenčete v kombinaci s dlouhou sukní, hrubě pletenými svetry a bombrem, imitací letecké bundy podloženou světlým beránkem.

Plánujete víkendový shopping? A kam?

EBC promo