Zac Posen ♥ Bohemic

„Nevěřím v konzervativismus módy. Móda má být vzrušující!“ řekl Zac Posen a založil si vlastní módní značku. Extravagantní, mladistvou a nepředvídatelnou, jako je on sám. A rozhodně neudělal chybu. Odvaha se mu vyplatila. I s úroky.

Zac Posen platí mezi lidmi z návrhářské špičky za drzého mladíčka, který se nebojí experimentovat a šokovat. Dějiny jeho hvězdné kariéry se začaly psát teprve před deseti lety, kdy jako jednadvacetiletý vstoupil na pole módního byznysu, ale už tehdy se do jeho modelů zamilovala nejedna slavná osobnost. Zac Posen tak prostřednictvím svých kabelek stojí po boku hvězdné Natalie Portman, Beyoncé Knowles, Gwyneth Paltrow, Naomi Campbell nebo Rihanny.

Proto je skoro jasné, že pro něj a jeho kolekce bezhlavě ztratíte hlavu i vy.  Díky jeho návrhům je totiž snadné být originální a zajímavá, a přitom pro to udělat minimum práce. Chcete taková být? Vezměte si Zaca. Ne za muže, ale do ruky. Kabelky Z Spoke by Zac Posen si můžete koupit za úžasné ceny na www.bohemic.com

Podívejte se do galerie na kolekci, kterou pro návrháře předvádí jeho dobrá přítelkyně, krásná Coco Rocha. A vyberte si tu svoji kabelku. 

EBC promo