Zkracujeme dobu čekání u pokladen – s MasterCard® PayPass™ máte zaplaceno během okamžiku!

Propagace značky MasterCard.
Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Tato jedinečně rychlá moderní platební technologie umožní zaplatit i drobné položky během několika sekund bez použití hotovosti a prostřednictvím platební karty bez zadání PIN kódu. Díky tomu se rychlost odbavení zákazníků u pokladen velkých řetězců zvyšuje a fronty zkracují. Zákazníci tak ušetří svůj čas i nervy. PayPass terminálů jsou již tisíce, do konce roku by jich mělo být dokonce více než deset tisíc, což představuje zhruba pětinu obchodních míst. Svou PayPassovou™ kartu můžete už teď využít například v prodejnách Interspar, Billa, Žabka, Agip, Costa Coffe, v řadě drogerií a v dalších obchodech. Seznam obchodníků, u kterých můžete bezkontaktní platbu PayPass™ vyzkoušet, naleznete na www.paypass.cz nebo na facebookových stránkách MasterCard ČR. PayPass™ lokátor je také ke stažení ve formě mobilní aplikace pro Android a iPhone.

A jak MasterCard PayPass™ funguje?

Kartu, platební samolepku (nalepenou například na vašem mobilu) anebo jakýkoli jiný nosič s technologií PayPass™ pouze přiblížíte k terminálu na místě označeném symbolem bezkontaktní platby – svou platební kartu přitom nepustíte z ruky. Čtečka terminálu dá signál pípnutím, že karta byla přečtena. Platby nad 500 korun potvrdíte zadáním PIN kódu, u nižších plateb není PIN potřeba. Celá platba tedy trvá jen několik vteřin a stihnete ji rychleji, než najdete hotovost ve své peněžence. Pro ještě větší pohodlí je možné tuto technologii zabudovat kromě platebních karet také stylově do hodinek, mobilních telefonů, náramků či jiných věcí, které máte neustále po ruce, a nemusíte je ‚lovit‘ v kabelce.

Tip odborníka…

aneb radí Tereza Janková, marketingová ředitelka společnosti MasterCard pro Českou republiku a Slovensko.

Mezi hlavní výhody platební technologie PayPass™ patří zvýšení bezpečnosti. Kartu totiž při platbě nedáváte z ruky a máte ji po celou dobu pod kontrolou. Dalším důležitým přínosem PayPassu™ je zejména rychlost – kartu stačí pouze přiložit k terminálu. Při platbách do 500 Kč nemusíte dokonce ani zadávat PIN a celou transakci provedete přibližně do pěti sekund. Zaručené je také pohodlí, neboť nemusíte hledat drobné při platbě nižších částek.

EBC promo