Hussein Chalayana pro Pumu

Famózní módní návrhář a vizionář Hessein Chalayan se stal na začátku minulého roku kreativním ředitelem společnosti Puma. První vlaštovky ze společné spolupráce můžeme v obchodech čekat na začátku února.
Nová sportovní řada spojuje Chalayanovi futuristické modely plné technologických vychytávek s klasickým sportovním a life-stylovým oblečením.
V kolekci je plno úchvatných dámských tenisek na klínovém podpatku. Kalhoty mohou díky zipům libovolně měnit šířku a bundy mají odpínací kapsy tak, abychom si nemusely lámat hlavu s jakýmkoli zavazadlem.
„Cítím, že spolupráce se společností Puma, a to jak na sportovně-módní, tak i na lifestylové řadě, je revolučním modelem partnerství. Doufejme, že si lidé budou moci skutečně koupit opravdové výrobky, které vzniknou z našeho snažení, a nebudou si je pouze prohlížet na přehlídkách a jiných akcích,“ nechává se slyšet sám Challayan.
Naprostou bombou v nové kolekci jsou trička a šaty hýřící digitálními potisky, které jsou pro letošní sezónu hitem číslo 1.

EBC promo