Osm nejlepších návrhářů svatebních šatů

Alberta Ferretti

Alberta Ferretti

Šaty od italské návrhářky jsou zárukou sofistikovaného luxusu. Střih šatů je úžasně lichotivý a jemný šifon udělá z nevěsty vílu v mlžném oparu.

www.brownsfashion.com

Sassi Holford

Sassi Holford
Střih bez rukávů nebo ramínek není pro každého. Proto Sassi Holford navrhuje klasické tvary v elegantních liniích. Tato róba připomíná filmové hvězdy čtyřicátých let.

www.sassiholford.com

Manuel Mota

Manuel Mota
Pokud si představujete pro svůj svatební den šaty, které jsou směsicí moderního, a přitom romantického vzhledu, stane se vaším miláčkem určitě Manuel Mota. Jeho kombinace luxusní krajky a hedvábného šifonu jsou nezapomenutelné.

www.pronovias.com

Ana Christache

Ana Cristache
Její šaty jsou pro nevěsty s dokonalými křivkami. Klasická vypasovaná róba s vlečkou a bez ramínek je perfektní zvláště pro svatbu ve městě.

www.anacristache.co.uk

David Fielden

David Fielden
Některé nevěsty chtějí vypadat jako princezny, některé chtějí vypadat úplně jinak. David Fielden nabízí alternativu, která působí dostatečně svatebně, ale zároveň zcela neotřele.

www.davidfielden.co.uk

Vivienne Westwood

Vivienne Westwood Gold Label
Uchvátily vás svatební šaty Carrie Bradshaw v Sexu ve městě? Tak na co čekáte? Pozorně prostudujte i ostatní róby z dílny legendární Vivienne.

www.net-a-porter.com

Vera Wang

Vera Wang
Královna svatební módy navrhuje šaty, které by oblékla i malá mořská víla. Kombinace hedvábného transparentního šifonu, kaskády hedvábných volánů a splývavé siluety udělají z nevěsty éterickou krásku.

www.verawangonweddings.com

Carolina Herrera

Carolina Herrera
Pokud pravidelně nenavštěvujete ples v opeře, svatební den je v podstatě jedinou příležitostí, kdy se můžete bez obav převléknout za opravdovou princeznu. Carolina Herrera nabízí ve svých velkých róbách elegantní, a přitom moderní design.

www.brownsfashion.com