Sistersconspiracy – smykem i pro holky

Návrhářský tandem Sistersconspiracy možná znáte jako tvůrce propracovaných pánských kolekcí. Letos ovšem konečně odstartoval i dámskou módu.

Volnočasová urban kolekce Brzdím smykem je sice inspirovaná cyklistikou, ale není určená jen zarytým fanouškům cyklosportu. Jak už jsou pánové zvyklí, řada obsahuje trika, košile, saka, kalhoty a samozřejmě kopec doplňků – šátky, vtipné ponožky a čepice s grafickým motivem od Lindy Dostálkové ze studia The Bestseller Creative Platform.

Dámy si zase můžou vybírat z úpletových šatů, punčošek s potiskem srdcí nebo z geometrických šperků designového studia LLEV. To vše v odvážných, ale velmi pozitivních barevných kombinacích.

Sisters si navíc připravily předvánoční novinku – ve svém showroomu ve Vítkově ulici 8 zavádějí pravidelnou otvírací dobu. Otvírají ho každé úterý a čtvrtek od 11.00 do 19.00. Mimo to je jejich kolekce k dostání on-line.

Takže když vás cesty zavedou do Karlína, zastavte se tu. Třeba pro dámský blazer a šortky ve fantasticky jahodově červené.

EBC promo