Diane von Furstenberg pro Roxy

Už od 7. března budete moci snít o krásnějším počasí s limitovanou sérii plavek, plážových tašek, šortek a tílek DVF Loves Roxy. Ačkoli spojení těchto dvou naprosto odlišných světů působí překvapivě, Diane von Furstenberg vysvětluje, proč jí je filozofe sportovního prostředí velice blízká: „Jestli mě moje matka naučila jednu věc, tak tu, že strach není cesta.“ I proto návrhářka obdivuje nebojácné surfařky, které jdou za svým cílem, a její kolekce má podtitul „Následuj své srdce a buď odvážná!“.

V prodeji bude celkem 35 kousků oblečení a doplňků s typickými návrhářčinými potisky v cenovém rozpětí od 38 do 88 dolarů. Seženete je ve vybraných kamenných obchodech obou značek nebo v e-shopu roxy.com. Diane chtěla zábavnými modely podpořit ženy, aby se nebály a věřily samy v sebe. Myšlenka je to samozřejmě (americky) úctyhodná, ale je otázka, zda jsou zrovna plavky vždy tím pravým nástrojem pro zvednutí sebevědomí…

roxy1

roxy2

O autorce:
Valentina Tesařová je studentkou žurnalistiky, která má ráda vše zajímavé a krásné. Dlouhou dobu žila v Paříži a své postřehy o módě a životním stylu popisuje na blogu Art de vivre. (valentinate.blogspot.com).

EBC promo