Dokonalá dvojka: Lindex & Missoni

Už se jen desetkrát vyspíte, a je to tady! Švédský label Lindex spojil síly s italskou ikonickou značkou Missoni. A vznikla úžasná kolekce plná typického vzoru Missoni ve valérách purpurové, lila, nude a bordó. Že je opravdu úžasná, vám můžeme potvrdit z první ruky, byli jsme totiž na italské ambasádě ve Stockholmu, kde se celá show konala. Události se kromě celebrit a módních redaktorů zúčastnila i Margherita Maccapani Missoni, dcera návrhářky kolekce Angely Missoni.

Přehlídka předvedla dámské a dětské oblečení a spodní prádlo. Celému designu dominovaly typické pruhy Missoni v nové a výjimečné grafické úpravě a také vzor motýlích křídel, jenž se objevil i na doplňcích. My jsme se nejvíc zamilovali do barevných slim kalhot a transparentní halenky. A v pop-up storu, který byl otevřen hned po přehlídce, jsme nemohli odolat ani jednoduché kožené kabele nadčasového střihu.
A kdy se dočkáte vy? Kolekce Lindex Missoni bude v prodeji od 25. září ve všech obchodech značky Lindex ve Skandinávii, střední Evropě, na Blízkém východě a na www.lindex.cz

A na závěr to nejlepší: Deset procent z prodejní ceny bude věnováno na podporu boje proti rakovině prsu. V České republice prodej podpoří Alianci žen s rakovinou prsu a projekt Bellis Young & Cancer, který se soustředí na mladé pacientky s rakovinou prsu.
Takže, dámy, rychle na nákupy! Nejenže budete vypadat dokonale, ale ještě pomůžete druhým. Na tohle se prostě nedá říct ne.

EBC promo