ELLE Extra je tu!

Na sto padesáti stranách vás čeká přehlídka toho nejlepšího, co se v módě urodilo za poslední dobu. Najdete tu portréty špičkových návrhářů, nahlédnete do zákulisí výrobců šperků, jako jsou Cartier, Chanel nebo Roberto Coin. Dozvíte se, proč jsou kabelky Bulgari spojeny se jménem herečky Isabelly Rossellini a jak vypadá nová kolekce, pro niž nafotila kampaň slavná Annie Leibowitz. Kolekci vévodí kabelka s motivy vějíře, které byly na tělo z přírodního plátna ručně vyšité z červených korálových perliček a flitrů. Za pozornost stojí ale i další kousky z nové řady.
Picture_7

Článek o Stelle McCartney odhaluje kreativní tajemství návrhářky a matky čtyř dětí, které se úspěšně daří skloubit náročnou práci i rodinu.
Čekají vás kosmetické i cukrárenské delikatesy a také rozhovor s francouzským mistrem parfémů Jeanem-Claudem Ellenou, kterého zpovídala Zuzana Pelková.
Kapitola Extra design vás provede světem doplňkových skvostů od lamp až po kola.
Na závěr vás určitě potěší módní lexikon těch nejtrendovějších doplňků, které by v nadcházející sezoně neměly uniknout vaší pozornosti – vybírejte z katalogu šperků, bot a kabelek prestižních značek!

Louis-Vuitton-Voyage-dans-le-temps-Monogram-Infini-ring-with-an-impressive-central-Vuitton-cut-diamond

EBC promo