Exkluzivně: Alexander McQueen představuje pre kolekci 2020

Pre kolekce jaro/léto 2020 značky Alexander McQueen je radostná, inspirovaná zářivými barvami a křehkou krásou přírody. Ohrožené či zaniklé druhy květin jsou s láskou opěvovány a ožívají. Flóra, fauna a všechna další pozemská bohatství jsou radostně oslavována. Srdce žen a srdce květin – obnažené a chráněné zároveň – jsou provázaná. Jak vypadají kabelky přímo z ráje?

The Story

Silná, ženská a výjimečná použitím kontrastu barev. Tato kabelka je obohacena o charakteristický prvek – nyní v moderním kovovém pojetí, které umožňuje nošení kabelky jako clutch.

The Tall Story

Větší sestra kabelky The Story. Její exkluzivní vzhled zvýrazňuje unikátní použití kontrastních barev. Poprvé se na kabelkách Alexander McQueen objevuje kožená visačka.

The Myth

Ztělesnění typické Alexander McQueen siluety. Je zvýrazněná koženým páskem s elegantním zámkem. Kabelka je prostorná díky svému jednoduchému rozložení a přední přihrádce.

Tak která?

Kolekcí nás provází tvary květin a okvětních lístku, vzácné lisované květinové prošívání a svěží barevná paleta exotických květů. Všechny tyto prvky jsou inspirovány skutečnou přírodou, která byla ručně kreslena či fotografována ve sklenících i v herbářích. Jejich mimořádná ženskost je v kontrastu s ikonickými krejčovskými detaily a vojenským stylem. Barvy jsou převážně jasné, syté a pohrávají si s černou, bílou, slonovinovou, khaki a vojensky zelenou.

Exkluzivní ochutnávka pro čtenářky ELLE:

Novou kabelku The Story od Alexander McQueen si oblíbila i zpěvačka Selena Gomez. Sluší jí, nemyslíte?

sg