Ikona znovu ožívá, Gucci Horsebit 1955 je zpět

Nová kabelka Horsebit 1955 vám může připomínat původní design známý z dob již před šesti desetiletími, představený v roce 1955, dva roky poté, co se dnes emblematická silueta koňského udidla poprvé objevila ve sbírkách značky. Přepracovaná verze kabelky obsahuje stejný kovový detail inspirovaný jezdectvím, sportem, který byl od počátku považován za oblíbený koníček mezi klientelou domu. Tato celebritami milovaná taška stále obsahuje charakteristický koňský prvek, pomyslnou ódu na jízdu na koni. Představena byla kabelka znovu v roce 2020, nyní se však dostává na výsluní v nové kampani natočené fotografickým duem Mert&Marcus, která měla premiéru exkluzivně na ELLE.com. Zahrála si v ní po boku tří výjimečných žen, Halle Bailey, Hanni a Julie Garner.

Halle Bailey
Info ikona

 

Zpěvačka, skladatelka a herečka Halle Bailey se brzy objeví v očekávaném filmu Malá mořská víla z dílny Disney. Ambasadorka značky Hanni ječlenkou korejské superúspěšné K-pop skupiny NewJeans, která ovládá asijské hitparády a plánuje letos debutovat na Lollapalooze. A herečka Julia Garner je kritiky uznávanou a cenami ověnčenou hvězdou, která se řadí mezi dlouhodobé spolupracovnice domu. Její herecké počiny známe ze série Ozark, ztvárnila postavu Anny Delvey v Inventing Anna a údajně by měla být letos obsazena do životopisného filmu o Madonně.

Hanni
Info ikona

 

Kronika osobního stylu

Charakteristické osobnosti těchto tří umělkyň vystupují do popředí v intimních portrétech odehrávajících se na pestrobarevných pozadích, kde si každá protagonistka přivlastňuje Horsebit 1955 po svém. Ambasadorky vkusu se podělily o vztah k vývoji vlastního osobního stylu. „Vždy jsem vzhlížela ke své starší sestře Chloe, abych se inspiroval jejím stylem. Je pro mě důležité pohodlí, ale také se chci cítit trochu sexy, když se oblékám. Klíčem je najít kousky, které působí autenticky a odrážejí vaši osobnost,“ nechala se slyšet Halle Bailey. „Já momentálně miluji experimentovat s různými styly – je to skvělý způsob, jak se vyjadřovat. Nejdůležitější je, že se na pohled cítím pohodlně a sebejistě,“  sdělila ELLE hudebnice Hanni. Julia Garner pro svůj osobní styl vnímá největší přínos své babičky, která ji odmalička inspirovala. „Moje babička je moje stylová ikona. Její generace se skutečně výjimečně oblékala, a to se mi líbí. Svůj styl jsem objevila vlastně tak, že jsem v oblékání našla zábavu. Nejjistější se cítím v klasice, ale ta musí mít vždy něco navrch.“ Na důkaz těchto tvrzení se ženy nechaly zvěčnit po boku ikony a výsledek tohoto hvězdného spojení si nyní můžete prohlédnout i vy:

Zdroj: ELLE.com

REKLAMA