Isabel Marant debutuje pro H&M

Jen vyjmenování předchozích spoluprací H&M s módními tvůrci by vystačilo na samostatný článek. Řekněme tedy jen to, že po posledním fashion orgasmu v podobě Maison Martin Margiela přichází další návrhář s velkým M – Marant Isabel. Návrhářka, která před osmnácti lety přivedla v okopaných kovbojských botách cool francouzskou eleganci zahalenou v etnokabátě. Jejím návrhům šperků i oblečení propadly Kate Moss, Sienna Miller, Gwyneth Paltrow a mnohé další.

Isabel má skvělé oko pro detail a vzácnou schopnost stvořit módu, kterou lidé opravdu chtějí nosit. Jsme si jistí, že naši zákazníci budou z jejích návrhů nadšeni,“ vítá ji kreativní ředitelka H&M Margareta van den Bosch do rozsáhlé rodiny, jejíž součástí jsou i Stella McCartney, Versace či Karl Lagerfeld.

Screen-Shot-2013-06-11-at-2.32.16-AM-e1370932519441-300x350

Jsem velmi polichocená. H&M navazuje spolupráci jen s těmi nejlepšími jmény v módním průmyslu a být mezi nimi je absolutní pocta,“ popisuje své pocity Francouzka. „Můj cíl je vytvořit něco opravdového, co ženy budou chtít mít na sobě každý den. Něco s náznakem bezstarostnosti, což je podle mě esence pařížského stylu. Linie stvořená pro H&M má v sobě jasnou osobnost a přitom je velmi lehce nositelná a zakomponovatelná do každého šatníku i vkusu.“

A kdy na kolekci Isabel Marant pro H&M budeme stát fronty? Už 14. listopadu. Nechceme to říkat, ale už aby bylo po prázdninách!

EBC promo