Jak se stát modelkou?

Její vzestup mezi kolegyně modelky s předponou top byl strmý a rychlý jako raketa. A aby britská it girl s ikonickým obočím ukázala, že ji umí i obratně pilotovat, rozhodla se pro i-D magazine nafotit sérii ilustrační fotografií „Jak správně pózovat před objektivem“.  Že rozhodně ví, jak zaujmout, předvedla polonahá Cara v rozepnuté bílé košili, kde její intimní zóny zahaluje jen malé psaníčko. Že v celé fotostory jde jen o nadsázku a přehnané pózy slouží jen k poškádlení a parodování těch nejčastějších stylizací módního průmyslu, vystihují vtipné titulky, které jako glosy doplňují snímky.

Ale i tak se minimanuálem můžete inspirovat. Ač nejpoužívanější, jde zároveň i o nejznámější pózy, které by měla každá dívka aspirující na dráhu modelky mít ve svém základním rejstříku.

cara3_2515202a

Chcete se stát modelkou? Nechte se objevit! Díky agentuře PH Models máte příležitost postavit se na startovní čáru kariéry modelky, být součástí rodiny profesionální agentury, obletovaná fotografy, módními redaktory, předvádět na molech v ČR i v zahraničí. I vy (nebo někdo z vašeho okolí) můžete chodit po přehlídkových molech luxusních značek či se usmívat na titulní straně ELLE. A ještě bonus – ten, kdo přihlásí vítězku, získá fotoaparát Olympus SP-810U.

Jaká kritéria musí budoucí výherkyně splňovat a jak se přihlásit do třetího a závěrečného kola, které trvá do 25. března 2013? Přihlaste se do speciální facebookové aplikace, kde naleznete všechny podrobnosti.

EBC promo