REKLAMA
REKLAMA

Jak slaví FENDI Čínský Nový Rok?

 

Sjednocujícím prvkem kolekce je červená barva, tentokrát v kombinaci se sofistikovanými odstíny růžové a tradičními čínskými květy, která v tomto výjimečném období roku symbolizuje štěstí a radost. Jako znamení přízně osudu v čínském novém roce představuje chryzantéma dlouhověkost a pivoňka zosobňuje bohatství, krásu a čest. Nejvíce symboliky v sobě ovšem nese švestkový květ. Každý okvětní lístek sytě růžového květu švestky představuje jeden z pěti darů štěstěny: radost, štěstí, dlouhověkost, úspěch a harmonii. Tyto květy, ke kterým mají Číňané velmi vřelý vztah, jsou při této příležitosti zkombinovány s detaily a vzory s ikonickým logem FF módního domu. Přispívají tak ke slavnostní atmosféře a dotvářejí elegantní sváteční oblečení z dílny FENDI.

V dámské kolekci mají všechny variace ikon módního domu punc romantiky a elegance. Rodina Peekaboo - včetně praktického pouzdra na smartphone Peek-a-phone – je vyhotovena z červené kůže s nápaditým růžovým vnitřkem, což vytváří pravý efekt Peekaboo: kapsa v kontrastní sytě růžové barvě v kabelce ISeeU a růžové plátno s vícebarevným vyšívaným logem FF v ikonické kabelce Iconic Mini. Stejná výšivka zdobí kabelku Baguette ve velikostech Regular, Mini a Nano (tato velikost je k dispozici i v saténové verzi s vícebarevným květinovým potiskem) a nastavitelný pás přes rameno Strap You. Minikabelka Pico Baguette se vyznačuje nádhernou nášivkou červených mikroperliček, růžovo-zlatými šňůrkami a smaltovanými květinovými detaily. K dispozici je i exkluzívní čínská varianta s vícebarevným květinovým potiskem na saténové látce a s červeno-zlatými šňůrkami a detaily ve tvaru buvolího rohu a květu na sponě.

 

 

Květovaný vzor je hlavní hvězdou celé řady okouzlujících textilií – šátku, ozdobného pásu, ochranné roušky s obalem a několika vlasových doplňků, které jsou vyrobené z hedvábí a znázorňují fáze Měsíce na počest čínského lunárního kalendáře. Květy se objevují i na módních špercích včetně náušnic, záušnic, prstene a náramku na červené šňůrce.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA