Bláznivá manikúra a barevné crop topy. Trendy nového roku jsou crazy

 

 

Škola zlomených srdcí
Info ikona

 

Ke kormidlu trendů se totiž dostává generace Z, tedy mladí lidé narození v letech 1995 až 2014. Oproti nim jsou mileniálové se svými avo toasty trochu hudbou minulosti a působí usedle. Současná mládež, do jejichž myslí a peněženek se snaží dostat luxusní módní domy na Tik Toku prostřednictvím nejrůznějších challengí, je pořádně non komformní. 

 

Nedojímá se nad přirozeným líčením Skandinávek nebo Francouzek, nevzdychají nad retro stylem 70. let nebo nad minimalistickým šatníkem, jaký Phoebe Philo navrhovala pro Celine. Generace Z, která bude letos v módním a kosmetickým průmyslu víc vidět a slyšet, touží po tom udělat pořádný randál. Z vizuálního hlediska to znamená, že IN bude manikúra se smajlíky, neonové oční stíny a krátké, zato velmi barevné crop topy, doplněné pořádně širokými plandavými džíny.

 

Nová verze seriálu Gossip Girl už teď diktuje módní trendy

elle.cz

Kdo je pamětníkem, tak si musí připadat jako kdyby prošel strojem času, který ho dovezl na techno party do Berlína nebo k Máchově jezeru. Tohle je revival nultých let v celé své divokosti, nosit se opět budou kamínky nalepené na tváři, možná se návratu dočká i indická ozdoba bindi, kterou na party do klubů nosily i Středoevropanky.

 

 

Ruku v ruce jde ale tento bláznivý indie trend s udržitelností, protože módychtiví mladší i pokročilí budou hledat tyto modely po vintage obchodech a upravovat si je podle svého. Analýza sociální sítě Pinterest ohledně nadcházejících trendů nekompromisně říká, že ti nešikovní z nás si letos zažijí pernější chvíle. V kurzu totiž bude vše „vyrob si sám". Tedy, místo toho, abyste si crop top koupili v řetězci, ho musíte najít v secondhandu a upravit na svou postavu.

Není trend indie módy nic pro vás? Pak se nemusíte bát, i nadále totiž přetrvává, že v kurzu je úplně vše, když to nosíte s pořádnou dávkou osobitosti.

2021 UGLY SHOES TREND: (Anti-)sexy dřeváky

elle.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA