Jak začíná cesta modelky…

Třeba na Facebooku. Alespoň díky soutěži Nech se objevit!, kterou ve spolupráci s ELLE uspořádala renomovaná modelingová agentura PH Model Management. Pro uchazečky stvořila speciální aplikaci, kam se dívky mohly přihlásit, a stát se tak tou, která nakonec podepíše kontrakt na jeden milion korun.

Do užšího výběru si porota pozvala nejnadějnější dívky, z nichž všechny musely zapůsobit nejenom svou atypickou krásou, ale i dokázat, že se ve velkém světě rozhodně neztratí. Být modelkou totiž není jen o tom, narodit se s dokonalými mírami a výškou, ale především být zajímavá, mít touhu prosadit se a ukázat svou jedinečnou osobnost. Bez ní by Kate Moss na letišti (kde ji v roce 1988 objevila skautka) zůstala jednou v davu, Agyness Deyn by možná dál prodávala hamburgery ve fastfoodu a Hana Soukupová by dál cvičila trefu na basketbalový košík…

První krok
Pět dívek, které díky svým schopnostem postoupily do dalšího kola, teď čeká velká zkouška – postavit se před objektiv fotografa Lukáše Dvořáka. Už se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme výsledek.

Chcete být jednou z nich a mít šanci se stát hvězdou, která zazáří v módním světě? Stále se můžete přihlásit do dalšího kola, které agentura PH Model Management vypisuje na měsíc únor. A mezitím můžete on-line sledovat cestu vítězek lednového klání na www.elle.cz. Můžete se těšit na reportáž, kde vám předvedeme, jak se z obyčejné holky stane modelka. A tou další můžete být i vy! Tak seberte odvahu a udělejte první krok. :-)

Kde se přihlásit?Formulář i pravidla najdete na Facebooku

Zajímá vás, jak probíhalo první ze tří kol? Podívejte se do galerie a na chvíli pronikněte do zákulisí celé soutěže.

IMG_4058

Veřejné hlasování na FB vyhrála:

Kateřina Ježová, a stala se tak první finalistkou Z castingu porota vybrala:Veronika Prokopová

Marie Jedličková

Nikola Janková


Náhradnicí se stala Veronika Krajplová

Do 2. kola (únor) je možné se hlásit od 1. 2. 2013!

EBC promo