Kolaborace ve stylu

Miley Cyrus x Converse

Značka Converse přichází s novou kolekcí ve spolupráci s charismatickou a šílenou Miley Cyrus. Cíl Miley byl, aby kolekce byla pro všechny -  all ages, genders, styles, shapes and sizes. Kolekce obsahuje kraťasy, mikiny, tepáky, trička, čepice, batohy… A na ničem samozřejmě nechybí šílené vzory a flitry! My jsme si zamilovaly klasické Conversky se zvýšenou podrážkou a třpytivou kšiltovku.

Miley Cyrus x Converse

 

STAMPD  X IKEA

Ikea přináší novou kolekci SPÄNST (nejen) nábytku na uskladňování oblečení a bot ve spolupráci s mladým módním návrhářem z L.A. Chrisem Stampem a jeho značkou Stampd. Kolekce je pro mladé lidi, kteří žijí aktivní život a chtějí skrze interiér reflektovat i to, kým jsou. Sám Chris vysvětluje tuto kolaboraci slovy: „Móda a nábytek jsou dvě odlišné věci, ale kreativní proces je podobný. A důležité pro mě a můj tým je abychom se během něj cítli inspirováni našim okolím." Součástí kolekce je třeba i skateboard. "Tady v Californii je skateování víc než jen forma transportu. Je to kultura a součást Stampd DNA. Jsem poctěn, že díky této spolupráci s Ikeou mám šanci navrhnout svůj první skate," říká Chris.

Stampd x Ikea

 

Nicopanda x M.A.C.

Módní idol Nicola Formichetti, jehož drzá newyorská značka Nicopanda v sobě spojuje hravý punk a roztomilý kawaii funk, navrhl kolekci pro kosmetický label M.A.C. Najdete v ní paletky pro líčení očí a tváří s reliéfem pandy nebo štětce s Nicopanda rukojetí. Odvázat se pak můžete s grafickými Nicopanda řasami a doplňky.

Nicopanda x M.A.C.

 

EBC promo