MÓDNÍ BIBLE JE TU!

1. Linda Vojtová
Modelka se stala nejen tváří titulní strany nového čísla ELLE, ale nafotila i sérii šperků. A podívejte se, jak na Lindě vypadá náhrdelník od Tiffany&Co za 93 milionů. Love.

2. Elegantní revoluce
Punk’s not dead a grunge je zpátky. Ale vrátily se jinak, než je znáte. Elegantnější, rafinovanější. Stále nesmějí chybět cvoky, tartan a kůže. Nalistujte stranu 47 a vyberte si ty správné kousky pro letošní podzim a zimu.

3. Šperky
Doplní každý outfit a jejich krása je věčná. Největší číslo roku je jim zasvěceno. Najděte ten svůj poklad, který budou dědit generace. Prsteny s diamanty, řetízky a přívěsky, náramky od Cartier, Bulgari, Chaumet, Tiffany&Co... Vybírejte na stranách ELLE. A udělejte si čas - můžeme zaručit, že každý kousek budete obdivovat pěknou chvíli.

4. NY
V americké metropoli právě skončily týdny módy a oficiálně začíná podzimní sezona. A to je právě ten nejlepší okamžik, kdy do města, které nikdy nespí, vyrazit. Stále ještě pulzuje euforií z fashion weeku, ale už nebudete muset mít výčitky, že celý den neběháte v ultravysokých lodičkách. Nejlepší hotely, kde se ubytovat, najdete na straně 308.

5. Sára Vondrášková
Nádherná zpěvačka v Elie Saab, Miu Miu, Prada, Burberry Prorsum, Valetino, Dolce&Gabbana... A mnoha dalších luxusních značkách. Jak jí sluší největší trendy podzimu a zimy? Tak trochu jinak. Po svém. A dokonale. Start na straně 187.

Picture_11

6. Kosmetické trendy
New York, Milán, Paříž... vizážistka Kateřina Brans vás ekluzivně provede zákulisím týdnů módy a odhalí, jakými značkami a odstíny líčila modelky pro Oscara de La Rentu, Gucci, Versace či Christian Dior. A taky nejoblíbenější korektor Karoliny Kurkové.

7. 25
Co dělaly úspěšné ženy v pětadvaceti? Některé už byly na cestě k vrcholu, jiné zdaleka netušily, co si počít se životem. Otevřete říjnové číslo na straně 130 a zjistěte, jaké úspěšné ženě se váš příběh podobá nejvíc.

8. ČR & SR
ELLE pro vás vybrala ty nestylovější lidi z obou republik. Podívejte se v čem chodí každý den a inspirujte se jejich osobním módním projevem. Jaké jsou jejich ikony a nezbytnosti? A kde čerpají inspiraci oni?

9. Líbánky se Stanislavem
Nový muž číslo 1. Co ho nebaví na tom být hercem a co by dělal, kdyby jím nebyl? Odpovědi na otázky Martina Hradeckého najdete na straně 179.

10. Matthew Williamson
Proč miluje sedmdesátá léta a kdo je jeho osobní múzou prozradil ELLE návrhář, jehož kolekce pro Lindex vtrhne do prodeje 4.října. Chcete bý svoučástí velkého VIP nákupního eventu? Přihlašte na na lindex.elle.cz

Říjnová ELLE vychází ve středu 18.9.

predplatit-elle

EBC promo