Nová Orsay kolekce oblečení pro šarmantní a sebevědomou ženu

Značka Orsay v nové kolekci podzim/zima 2011/12 představuje svou vizi pro nadcházející měsíce. Připravte se na cestování v čase od padesátých do sedmdesátých let, na hru se ženskými siluetami, retro, výrazné detaily a na typické barevné odstíny podzimu a zimy – přírodní teplé barvy a chladné odstíny.

Jako obvykle v linii najdete kousky jako dělané do práce a na byznys schůzku, které se značka Orsay rozhodla držet v odstínech hnědé. Fandíte-li v práci kalhotám, zkuste třeba ty s kostkovým vzorem, našimi favority jsou ale vysoké skládané šortky. V kombinaci s aktovkou a camel kabátkem nemají chybu. Umírněný pracovní look se nebojte rozbít sexy červenou barvou, třeba košilí se zajímavým detailem na krku nebo pruhovaným topem.

Orsay podzim/zima 2011-12

A v čem podle Orsay vyrazit na skleničku s kamarádkami nebo žhavé rande? Hlasujeme pro výrazné červené koktejlky se zajímavým detailem na ramenou. Ozvláštněte je úzkým hnědým páskem – zapomeňte ale na klasické zapínání, letos se nosí na uzel! Se šperky šetřete, stačí náramek, a nechte šaty i svoji siluetu náležitě vyniknout.

Orsay podzim/zima 2011-12

Bohémský look stále letí a etno maxišaty užijete kromě prázdnin také na podzim. Lze s nimi totiž vytvořit i trendy podzimní look. Stačí je vhodně zkombinovat, třeba s dlouhou pletenou šálou a kozačkami. Jako správná bohémka pak budete působit díky klobouku a dlouhému přívěsku na krku. Super víkendový outfit.

Orsay podzim/zima 2011-12

Další fotky z nové kolekce najdete v galerii pod článkem.

EBC promo