Těšte se na jaro s novou ELLE!

Na obálce vás vítá nádherně barevná Karolína Kurková. A co všechno najdete uvnitř?

Především průvodce novou jarní módou se všemi detaily a doplňky. Jaké jsou nové trendy? Hravé i retro! Dozvíte se, jak nosit ‚pyžamové‘ kalhoty, propínací svetr, pouzdrovou sukni nebo barevnou bundu. Na stránkách www.elle.cz vás brzy čekají i příslušná videa!
I titulní tvář na sebe leccos prozradí – pokud jste zvědaví, co nosí Karolína ve své kosmetické taštičce, dozvíte se to na str. 66! A o několik desítek stran dál vás čeká také fashion story a rozhovor, ve kterém hvězda přehlídkových mol vypráví, jak na začátku své kariéry neměla ani čas na to, být smutná, i o tom, že nechce být jen krásná.
V březnové ELLE vás ostatně čeká víc zajímavých žen:
Módní návrhářka Klára Nademlýnská vás provede svým butikem.
Herečky, matky a kamarádky Kristýna Liška Boková a Ester Geislerová hovoří o svém přátelství, které je pojí už léta, o dětech i o svém vlastním dětství a dospívání…
Moderátorka Adela Banášová se představí prostřednictvím knih, které ovlivnily její život – je mezi nimi beletrie i duchovní literatura…
Další osobností, která vás v novém čísle může inspirovat, je herečka Cameron Diaz, která Báře Šťastné svěřila svůj recept na krásu i na štěstí. Co za ním stojí? Cvičení, zdravé jídlo, ale také spousta smíchu a sexu!
Tak to je skvělá rada na jaro, co říkáte?!

EBC promo