Podcast ELLEness: O stylu a módě se stylistou Miroslavem Romanivem

Moderátorka Zorka Hejdová vyzpovídala jednoho z předních českých stylistů i influencerů Miroslava Romaniva, se kterým rozebírala především módu a jeho práci. Jak vnímá styl v Čechách, čím se liší personální styling a práce pro časopisy i to, jak se díky němu proměnil styl jeho přítele Karla Kováře alias Kovyho? To všechno tato známá dvojice probírala v našem podcastu ELLEness. 

Milovnice i milovníci stylu a módy v tomto dílu tak naleznou mnohé rady a tipy, jak se oblékat stylově a zbytečně neutrácet za oblečení, které dostatečně nesedí a zanedlouho opět nebude „IN“. Romaniv moderátorce jednoduše a jasně vysvětlil, kde bere inspiraci, jak by se lidé měli oblékat, co nikdy nevyjde z módy a jakých chyb se nejčastěji dopouštějí především Češi, kteří v oblékání dbají především na pohodlnost, ačkoliv by móda měla být hlavně o zábavě a vyjádření osobnosti. 

 

 

Miroslav Romaniv spolupracuje s časopisem ELLE, stojí za nádhernými looky hvězd karlovarského festivalu, pomáhá s osobním stylingem a plně se věnujeme i svému Instagramu, který je ve znamení krémových barev a minimalismu.  

Partner slavného YouTubera a edukátora Kovyho módu a styl miluje od dětství, a tak není divu, že své místo našel právě u stylingu. „Jako dítě jsme se oblékal do máminých šatů a ze šátku jsem si dělal různé závoje a vlasy a používal jsem její šperky, protože jich měla hrozně moc. Také jsem si nazouval její boty a ona mě vždycky ráno přistihla, ale nic nenamítala, takže mě v tom podporovala,“ řekl Romaniv v podcastu s tím, že jeho vášeň k módě přetrvala dodnes.  

Styling ho baví kvůli kreativitě, ale také adrenalinu, který k této práci prý patří. Jak probíhá běžný den stylisty? V čem všem dokáže poradit? Na co si dát pozor a čeho se naopak nebát? A co prozradil o svém partnerovi? Odpovědi na tyto otázky, ale také mnohem víc, naleznete v rozhovoru, který vznikl v rámci ELLEness. Tak si užijte chvilku volna a pohody a pusťte si naší pořádnou porci módního povídání. 

Mohlo by se vám líbit

Kdo obléká hvězdy Aneb nejkrásnější róby z Oscarů posledních dekád

Nalijme si čistého vína – na Oscary se nedíváme (jen) kvůli výsledkům. Tím skutečným guilty pleasure je onen magický moment červeného koberce, kdy obdivujeme ty nejkrásnější róby, o kterých si v reálném životě můžeme nechat jen zdát. Jak je to ale ve skutečnosti s půjčováním těchto překrásných šatů? Vybírají si je celebrity samy, nebo se musí spokojit s tím, co jim značka nabídne? Kolik takové róby stojí a kdo za ně platí?
elle.cz