REKLAMA

Pozvánka na pólo: 5 tipů, jak zvolit vhodný outfit

Ač u nás nemá pólo takovou tradici jako například ve Velké Británii, Spojených státech nebo Argentině, i u nás je několik klubů, na jejichž zápas se můžete jít podívat.

Pokud budete hledat pravidla a vhodný dress code, často se dočtete, že velmi důležité je pro diváka pohodlí. Pokud se však chystáte na některý z mezinárodních zápasů či charitativní akci s polem spojenou, je to dokonalá příležitost, kdy si můžete zahrát na Popelku.

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, však tentokrát nebudou tím pravým. Pojďme se společně podívat na módní rady, které vás dovedou k perfektnímu výslednému looku.

1.  Nebojte se barev

Černá se na polo nenosí. Proto vystupte ze své komfortní zóny a slaďte hravý outfit. Je jen na vás, zda se ponese v jednom odstínu, tón v tónu nebo půjde o extravagantní kombinaci barev jako je například červená a růžová. Pokud nestojíte o mnoho pozornosti, chybu neuděláte ani volbou bílé či přírodních odstínů.

2.  Vsaďte na doplňky

Jako první se vám jistě vybaví fascinátor nebo klobouk se širokou krempou a výraznou stuhou. Skvěle vám však k oživení looku poslouží i výrazné náušnice nebo elegantní kabelka.

3.  Odhalte kůži

Máte-li výstavní nohy nebo po dovolené nádherně opálená záda, neváhejte je ukázat. Na polu nic jako minimální délka sukně neexistuje. Mějte však stále na paměti, že jde o společenskou událost.

4.  Overal není tabu

Přikláníte-li si spíše k pohodlným než k extravagantním modelům a vnímáte-li polo více jako sportovní než společenskou událost, klidně zvolte overal či kalhotový kostýmek.

5.  Boty jsou základem úspěchu

A na závěr to nejdůležitější. Ač při prohlížení fotek ze společenských akcí spojených s polem uvidíte mnoho žen na jehlových podpatcích, není to vhodná ani vyžadovaná obuv. Polo se hraje na trávě, proto se nabízí spíše boty na klínu, sloupovém podpatku nebo ploché sandálky.

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA