REKLAMA

PROSINCOVÝ NEWSFEED: AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ ZE SVĚTA MÓDY

REKLAMA

 

SWAROVSKI PŘEDSTAVUJE NOVOU ÚŽASNOU SPOLUPRÁCI

Značky Swarovski a Nike představují jedinečné dílo, které vzniklo ve vzájemné spolupráci – unikátní tenisky Nike Women’s Air Force 1 LXX s křišťály Swarovski® Retroreflective.

“Značky Swarovski a Nike spolupracují na tvorbě atraktivních a inovativních produktů již pět let. Obě strany dávají do spolupráce maximum svých kapacit a jsou živoucím důkazem toho, jak může spolupráce mezi dvěma kreativními partnery pozvednout obě strany do zcela nových sfér,” komentuje výkonná ředitelka Swarovski, Michele Molon.

Design boty je inspirovaný silničními reflektory, zdobí ji více než 228 křišťálů, které byly vytvořeny speciálně pro Nike. Křišťálové elementy Swarovski dohromady tvoří zářivý paprsek Air Force 1, který je stejně jasný, jako světelný zdroj okolo něj. Výrazný kryt boty, dostupný v bílé a černé barvě, je modulární. Skládá se ze 4 bloků, které lze individuálně sundat pomocí přiloženého šroubováku. Botu si tak můžete upravit podle vlastního vkusu.

Swarovski x Nike
Info ikona

KENDALL & ABOUT YOU

Internetový obchod s módou ABOUT YOU představil hlavní a druhý drop ve spolupráci se slavnou módní ikonou Kendall Jenner. Drop pro podzim/zimu obsahuje více než 40 limitovaných,propracovaných a velmi módních kousků z vysoce kvalitních materiálů. Všechny jsou opět inspirovány vlastním stylem Kendall.

Po obrovském úspěchu prvního menšího dropu v červenci tohoto roku uvádí ABOUT YOU a Kendall Jenner hlavní drop pro podzim/zimu. Nová kampaň se natáčela na koňské farmě v Los Angeles a představuje Kendall ve velmi osobním prostředí: Společně s ABOUT YOU se vrací ve vzpomínkách do minulosti a odhaluje svým fanouškům své útočiště. „Miluji koně, je to můj dětský sen, vždycky jsem snila o tom, že budu žít uprostřed divočiny, na ranči se spoustou zvířat,“ uvedla Kendall.

Zatímco první drop obsahoval Kendalliny oblíbené kousky pro každý den, tento druhý drop zaujme módnějšími kousky pro zvláštní příležitosti, jako je například kostýmek, který dodá sebevědomí, nebo vínové kožené kalhoty. Nechybí však ani pohodlnější základní kousky šatníku.

 

ABOUT YOU
Info ikona

 

CHATTY NEW SEASON

Značka CHATTY představuje svou aktuální kolekci s názvem New Season. Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková uvádějí téma své poslední kolekce, kterým se tentokrát stala práce švédské módní ilustrátorky Liselotte Watkins. Zářivé barvy, abstraktní figury, keramika, tak by se velmi stručně dala shrnout práce umělkyně, jež se proslavila kolaboracemi se značkami jako Prada nebo Marimekko. Její dílo charakterizuje oslava ženského ducha pomocí alegorických postav vzdoru, jistoty a zranitelnosti. O podobnou emoci se se v poslední kolekci pokouší i návrhářský tandem Sirková - Tušková. Divoké spektrum zářivých barev, které nejsou pro tvorbu studia zcela typické, zapojily tentokrát do feminních, snadno kombinovatelných a praktických siluet. To, co kolekci charakterizuje jsou luxusní materiály - splývavá vlna, hedvábí, kůže, broušená bavlna v prémiové kvalitě.

“Naše poslední kolekce byla průzkumem pro nás neprobádaných vod. Tentokrát jsme zvolily většinu materiálů bez struktury, pouze ve velmi výrazné barevnosti a pokusily jsme se je uplatnit v našem sportovně elegantním rukopise. Současně jsme se snažily nalézt ideální “Chatty” siluetu šatů, jež po té propůjčila formu celé kolekci”, říká o kolekci jedna z autorek Radka Sirková.

 

Chatty
Info ikona

 

VERY FIRST DENIM COLLECTION BY DARA ROLINS

DENIM by Dara je první VERMI fashion kolekcí, která je věnována nadčasové klasice: DENIMU. Pečlivě a s láskou byla navržena Darou Rolins, která se tentokrát ujala role módní návrhářky. Kolekce vyjadřuje její vášeň k módě, její vlastní podstaty, kdy denim k ní neodmyslitelně patří po celou její kariéry, a zároveň se jedná o klasické kousky, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy! Oficiální spuštění prodeje kolekce je naplánované na 7. prosince, tedy na její narozeniny, a již nyní je dostupná pomocí preorder objednávek na e-shopu vermibydara.com, dále pak bude k dostání v pražském butiku BLACKOUT & THERAPY a v bratislavském v ENVY PRIVEÉ. 25. listopadu rovněž proběhlo slavnostní uvedení kolekce v Opero Prague za přítomnosti samotné tvůrkyně Dary Rolins a dalších VIP osobností, jakými byli Jitka Schneiderová, Denisa Dvořáková, Eva.Che, Sharlotta a další. Večerem provázela herečka Petra Nesvačilová a jeden z modelů představila i modelka Martina Šmuková.

 

VERMI
Info ikona

 

NOVÁ KOSMETIKA NA ČESK0M TRHU: MUSSA CANARIA

Představujeme vám novou přírodní kosmetiku Mussa Canaria s výtažky z bio banánů a dalších vynikajících ingrediencí jako granátové jablko, moringa, aloe vera, mango, jogurt, kokosové a karité máslo. Tato kosmetika nově obohacuje český trh o přípravky, které vysoce ctí přírodu a její zdroje. Jednotlivé. produkty neobsahují parabeny, silikony, SLS, minerální oleje, ropné deriváty a ingredience živočišného původu.

Mussa se zrodila v místech věčného jara, na Kanárských ostrovech. V oblasti, která je ideální pro pěstování kvalitních bio banánů.Výtažky právě z této rostliny podle vědeckého výzkumu, při pravidelné aplikaci zvyšují hydrataci pleti o celých 21 % již během jednoho měsíce. V kombinaci s granátovým jablkem, moringou, aloe verou, mangem, jogurtem, Q10, pantenolem, kokosovým a karité máslem vytvářejí výtažky z bio banánů dokonale účinné kosmetické přípravky, které nejenže zlepšují kvalitu kolagenových vláken, regenerují buněčné struktury pleti a ochraňují pokožku proti volným radikálům, ale zároveň oblažují svoji překrásnou vůní, příjemnou texturou i vyváženou recepturou, která v sobě spojuje faktor smyslový, přírodní a účinný.

Kosmetika je vhodná pro ženy, děti, ale i muže, kteří o sebe rádi zdravě pečují. Přírodní kosmetika Mussa netestuje své přípravky na zvířatech.

 

Mussa
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA